Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is megcsal?

Szerintetek is megcsal?

Figyelt kérdés

Eddig semmi jelet nem vettem észre, most utólag visszagondolva sincs semmi, ami utalna erre. Nem vagyok naiv, sőt, úgyhogy biztos észrevettem volna..

Szóval a következő történt tegnap:

A páromnak 2 lakása van, az egyiket ritkán használja, csak ha egyedüllétre vágyik.

Azt mondta tegnap délelőtt, hogy nyugit akar, úgyhogy elmegy oda, olvas a kertben, stb. Ilyenkor alap, hogy nem hívom fel, hogy ne zavarjam, és ő is ezt teszi, ha én akarok nyugit.

Csütörtökön a gyakran használt lakásában hagytam az egyik tankönyvemet, amiből holnapra tanulnom kell, és mivel van kulcsom ahhoz a lakásához és gyakran feljárok, gondoltam most is elmegyek, elhozom a könyvet.

Csakhogy amint odaértem, a kertben ült egy szőke cicababával, valami piát iszogattak meg nevetgéltek a hintaágyon..

Annyira leblokkoltam, hogy hazajöttem, kb most tértem magamhoz..


2012. szept. 9. 12:16
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy délután 6 körül értem oda, ő meg este 9 körül küldött sms-t, hogy elolvasta a könyvet, amit kölcsönadtam neki és nagyon tetszett neki...
2012. szept. 9. 12:19
 2/44 szaffi123 ***** válasza:
100%
óóha...az szép..és látta hogy te elmentél oda? és milessz rákérdezel?
2012. szept. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül nem iszogatnának ketten.
2012. szept. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Hát vszinű nem csak kártya partyra készülnek...hogy meg csal e nem tudom,de szerintme egy ilyen eset után mindenkinek joggal merűlne fel a kérdés.Észre vettek amúgy hogy ott voltál?
2012. szept. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 szaffi123 ***** válasza:
100%
Én tuti ott maradtam volna és kihallgattam volna őket csendben, és megnéztem volna mileszz...
2012. szept. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
88%
Nem semmi:S
2012. szept. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Uhh. Én ott maradtam volna kihallgatni őket biztos.
2012. szept. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyi ha nem vettek észre akkor egyet tehetsz,szépen kifigyeled őket lekközelebb és akkor fényderűl az igaszságra.Mert ha nem láttak téged akkor legözelebb kiderül.Tudom szánalmas kuatkodni,de én is tuti megbizonyosodnék róla!
2012. szept. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

Észrevettek hogy ott voltál?

Mert ha nem vettek észre, én biztos ott maradtam volna valahol, és megvártam volna mi történik, ha kell órákig.

Nekem már az furcsa amit írtál, hogy 2 lakása van és az egyikbe csak akkor jár ha nyugalomra vágyik, nekem már ez furcsa :S

Úgy látom hogy nem ismerted azt a lányt akivel volt.

Ha már régóta együtt vagytok, akkor minden bizonnyal ismered minden barátját.

2012. szept. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még annyit akartam írni, hogy ha nem vettek észre hogy ott voltál, akkor ne kérdezz rá az esetre! Hanem ha legközelebb magányra vágyik, menj utána, figyeld ki mit csinál! Mert ha csak simán rákérdezel, több mint valószínű hogy előáll valami kamu szöveggel hogy ki is volt az a lány és mit is csinált ott.
2012. szept. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!