Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is megcsal?

Szerintetek is megcsal?

Figyelt kérdés

Eddig semmi jelet nem vettem észre, most utólag visszagondolva sincs semmi, ami utalna erre. Nem vagyok naiv, sőt, úgyhogy biztos észrevettem volna..

Szóval a következő történt tegnap:

A páromnak 2 lakása van, az egyiket ritkán használja, csak ha egyedüllétre vágyik.

Azt mondta tegnap délelőtt, hogy nyugit akar, úgyhogy elmegy oda, olvas a kertben, stb. Ilyenkor alap, hogy nem hívom fel, hogy ne zavarjam, és ő is ezt teszi, ha én akarok nyugit.

Csütörtökön a gyakran használt lakásában hagytam az egyik tankönyvemet, amiből holnapra tanulnom kell, és mivel van kulcsom ahhoz a lakásához és gyakran feljárok, gondoltam most is elmegyek, elhozom a könyvet.

Csakhogy amint odaértem, a kertben ült egy szőke cicababával, valami piát iszogattak meg nevetgéltek a hintaágyon..

Annyira leblokkoltam, hogy hazajöttem, kb most tértem magamhoz..


2012. szept. 9. 12:16
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
Van okod a gyanakvásra,az biztos. Eleve nem jó jel az,hogy becsapott. Patáliát még nem csapnék,de résen lennék. Esetleg rákérdeznék,hogy a könyvből ez vagy az a rész hogy tetszett neki.
2012. szept. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 szaffi123 ***** válasza:
100%
Ez így van ahogy az elöttem lévő leírta.ha nőzik akor ugyis megint hamarosan nyugalomra fog vágyni...:S
2012. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%
Majd ird meg,hogy mi is a helyzet.
2012. szept. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nem csal meg, csak egy munkatársával tárgyalt, aki azért ült az ölébe, mert csak egy hely volt, ez a logikus magyarázat.
2012. szept. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

Nagy kertes ház, úgyhogy úgysem hallottam volna semmit, belopózni meg nem tudtam volna..


A ritkán használt házban se áram, se gáz, szóval ott nem lehet csinálni semmit.


Én is úgy gondoltam, hogy rákérdezek a könyvből pár részletre, de úgyis szakítok vele...

2012. szept. 9. 12:42
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

ilyenkor jut mindig eszembe az a sztori amit egy újságban olvastam:


egy hölgynek volt egy élettársa, akitől született egy gyereke.. a pasas sokszor tünt el, mondván kommandós a munkája és hát ez van.. aztán egy szép napon a hölgyhöz beállított a rendőrség mert a csávó csinált valami piti kis dolgot... a csavar ott volt a sztoriban hogy kiderült van egy felesége az illetőnek az ország másik végében szintén gyerekkel... akinek az üzleti útra kell mennem sztorit adta be mindig...

2012. szept. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
63%

ma 12:42


Istenem de naív vagy...persze semmit nem lehet csinálni olyan házban ahol ninc villyany meg semmi.De mondjuk egy röpke kis lény ottra tökéletes főleg ilyenkor nyáron amikor nem kell fűtés..

2012. szept. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
29%
* légy ottra
2012. szept. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
Most már tudod, valójában mi célt szolgál a második lakás. Nyugalom kell, aha... Ott fogadja a másik nőjét. Vagy az épp aktuálisat.
2012. szept. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%

"A ritkán használt házban se áram, se gáz, szóval ott nem lehet csinálni semmit"


Dugáshoz mióta kell áram vagy gáz?

2012. szept. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!