Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is megcsal?

Szerintetek is megcsal?

Figyelt kérdés

Eddig semmi jelet nem vettem észre, most utólag visszagondolva sincs semmi, ami utalna erre. Nem vagyok naiv, sőt, úgyhogy biztos észrevettem volna..

Szóval a következő történt tegnap:

A páromnak 2 lakása van, az egyiket ritkán használja, csak ha egyedüllétre vágyik.

Azt mondta tegnap délelőtt, hogy nyugit akar, úgyhogy elmegy oda, olvas a kertben, stb. Ilyenkor alap, hogy nem hívom fel, hogy ne zavarjam, és ő is ezt teszi, ha én akarok nyugit.

Csütörtökön a gyakran használt lakásában hagytam az egyik tankönyvemet, amiből holnapra tanulnom kell, és mivel van kulcsom ahhoz a lakásához és gyakran feljárok, gondoltam most is elmegyek, elhozom a könyvet.

Csakhogy amint odaértem, a kertben ült egy szőke cicababával, valami piát iszogattak meg nevetgéltek a hintaágyon..

Annyira leblokkoltam, hogy hazajöttem, kb most tértem magamhoz..


2012. szept. 9. 12:16
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
79%

Lehet hogy ez a nyugalom duma csak nekem furcsa, de nálunk ilyen nincs. Pedig nekünk is van még 1 házunk de külön soha nem járunk oda, csak együtt és akkor is körülnézni. Ha nekem nyugalom kell akkor sem a férjem nélkül.Bevonulok a hálóba és olvasok utána alszom. Ő kint tesz vesz, vagy ha rossz idő van akkor gépezik, vagy odajön hozzám.Ennyi. Nem nélküle kell a nyugalom. Pedig együtt vagyunk már 7 éve és együtt is élünk már 3 éve.

Ezzel a történettel az a gáz hogy oké elfogadom nyugalom kell, de olvasni otthon is tud.nem kell ahhoz elmenni egy másik házba hacsak nincs 10 rossz gyereketek és nem éltek együtt még 2 generációval.A másik ami a legrosszabb hogy tőled elkell menni hogy nyugalma legyen és akkor egy másik nővel van a másik házban. Én mondjuk már azon is kiakadnék ha haverral lett volna ott, de hogy nővel? Azzal jó együtt lenni veled pedig nem? És nyugalom kell? Én biztos ott maradtam volna, el sem bírtam volna menni onnan. Ha ez most történt akkor menj vissza azonnal. Ha meg nem most akkor légy résen és figyeld. Ha véletlen nem is csal meg akkor is nagy baj van. Mással iszogat tőled meg nyugalom kell.

2012. szept. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
A történet lényege, hogy gátlások nélkül hazudozik neked, biztos lehetsz benn, hogy nem először. A nő már csak ráadás. Ne kérj magyarázatot, keress magadnak egy férfit. Ez nem az.
2012. szept. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
Abban a házban tényleg nem lehet semmi sem csinálni csak olvasni. Egy tanyasi házról van szó, csak nem viszi oda a szeretőjét, elég gáz az a hely.
2012. szept. 9. 12:57
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, honnan veszed, hogy a ribijeinek nagy igényei vannak? Ismerek egy "nyaralónak" nevezett romot, ahova üzletemberek járnak dugni. Pedig olyan mocskos hely, elhagyatott, stb. Nekik arra épp megfelel.
2012. szept. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

Ez a csaj tipikus plázacicának tűnt.


De amúgy ne úgy képzeljétek el, hogy hetente "nyugira van szüksége", hanem kb évente 1x megy oda le egyedül.

2012. szept. 9. 13:00
 26/44 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező nagyon naív vagy.
2012. szept. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarna titkolózni, akkor azt írja, hogy mit tudom én összefutott a régi osztálytársával, meghívta egy italra, hogy ne az utcán beszélgessenek, vagyis az igazat. Itt nem mondta (nem mondhatta) az igazat, annak pedig mindig oka van. És NEM az, hogy neked ezt nem lehet elmondani, mert nem hinnéd el vagy nem tetszene vagy blabla...
2012. szept. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
68%
nah most ezt kapd ki: barátomék egy régi bő 50 éves házban laknak, fa fűtésesk, gázpalackos (szóval nincs gáz) általányt fizettek, de a végösszeg olyan nagy lett, hogy nem tudták kifizetni, így az áramot kikapcsolták náluk... gyertyával világítanak, plusz a gázon melegítenek vizet a fürdéshez.. 1-2 napot szoktam eltölteni náluk és még élvezem is az extrém helyzetet
2012. szept. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem légy résen.
2012. szept. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

Jó most annyira mindegy ez az egész nyugis dolog, úgyis kidobom.

És nem, MÉG MINDIG NEM VAGYOK NAIV!!! Idióta!

2012. szept. 9. 13:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!