Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek működhetne egy...

Szerintetek működhetne egy kapcsolat egy idősebb férfi és egy fiatalabb (28) nő közt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 17:03
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Red4me birlak,bár nyers vagy,de néha hasznos dolgokat is irsz!!!!

Abban igazad van,hogy a férjemet már megszoktam,jók a vele eltöltött napok,csak néha kicsit szürkék!

2012. szept. 10. 20:44
 22/35 anonim ***** válasza:
Mikor veszik már észre az emberek, hogy a szürke a jó?
2012. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Lehet,kedves utolsó!

Nyilván,valaki fejbe kellene,hogy verjen!

2012. szept. 10. 21:15
 24/35 anonim ***** válasza:
47%
Próbáld csak ki az öreget :) Ha nem jön össze, legalább megpróbáltad! Ha nem próbálod ki, akkor egész életeben ezen fogsz nyarvogni magadban! Így viszont ki lehet pipálni. Igen, a szürke tényleg szín, csak kicsit unalmas!! Soha se legyen bűntudatod! Ha nem elégítenek ki akkor keress olyant aki ezt megteszi! Túl rövid az élet hogy, csak várj a semmire!
2012. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Öreget,na neeeee!!!!!!

Azért nem az!

2012. szept. 10. 21:29
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Talán a szürke unalmas, az unalmas viszont mindig biztonságos. A biztonság pedig a legfontosabb az életben. Nekem.
2012. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
76%

Bocs az öreget elfelejtettem idézőjelbe tenni :) mivel én 38 vagyok én sem vagyok túl fiatal :))

A szürkére visszatérve, persze tudom, hogy a szürke biztonságot és állandóságot tud nyújtani, ami jó tehát ne add fel....de próbálj ki mást! Ha az sokkal jobbat nyújt, akkor ha úgy tetszik a szürke új árnyalataiban élhetsz tovább!

2012. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez az "egyszer élünk" duma kissé túlzás. Meg az is, hogy ne legyen lelkiismeret furdalásod. Legyen. Ha megcsalod a férjed, akkor legyen.


Abban igaza van egyik kedves válaszolónak, hogy a szürke biztonságos. És mivel idősebb vagy valamivel, mint én, már nyilván te is megtanultad, hogy az élet nem mindig fenékig tejfel, és attól, hogy házasok vagyunk, még tetszhet más is, és szerelmesek is lehetünk másba. Ez még nem bűn. A kérdés az, hogy mit kezdünk az érzelmekkel.


Ha csak annyi a problémád, hogy szürke, akkor én irigyellek. Szerintem sokan szeretnének szürkét a sötétkék vagy a mélybordó szín helyett.

Ha viszont úgy érzed, hogy boldogtalan vagy, és ezen soha semmi nem tud a jelenlegi kapcsolatodba változtatni, akkor lépj. Hagyd el a férjed, és kezd új kapcsolatot. De ne csald meg. És ne is kuncsorogj nála, ha mégsem jön össze, vagy nem úgy alakul az "öreg".


24/n

2012. szept. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Ami nekem bejövős,hogy jó humora van,inteligens!

Bár csak egy egyszerű munkás,de az nekem mindegy!

De nem adom fel a házasságom!Főképp a gyerekeim miatt!

Neki se gyereke,se felesége,se élettársa nincs!

2012. szept. 10. 21:47
 30/35 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem elégítenek ki, akkor megteszem mással és nem érdekelnek mindenféle dogmák amik gúzsba kötik az embereket! Velem ne azért legyen valaki, mert a feleségem és kötelező! Velem azért legyenek, mert jó velem! Ha pedig ez van, akkor nincs álmodozás másról, mert érdektelen. Amennyiben pedig már nem érdekli az egyik a másikat, akkor pedig a legnagyobb hazugság vele maradni, mert csak húzzák egymás idejét és idegét. Ez az út a boldogtalansághoz.
2012. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!