Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családon belüli erőszak...

Családon belüli erőszak megoldása a sok gyerek? Léteznek ilyen idióták?

Figyelt kérdés

[link]


Felháborító.

Fiatal nő vagyok,eszem ágában nincs 30 előtt szülni.

Mégis miből?

Párom verjen el akkor mert betöltöttem a 25-öt és még nincs 3 gyerekünk?

Ezt hogy képzelik?


Vélemény?


2012. szept. 11. 09:35
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
100%

T. Almeida!

Gyermekvállalás miről szól? Nem csak 10 éves koráig kell eltartani szerencsétlen gyereket, hanem akár 19 éves korában is? Mert 'ó, még most kicsi, el tudom tartani' elven szülhetjük a gyerekeket, de a jövőre is gondolni kell, h a gyerek 10 éves korában nem szűnik meg létezni, hanem továbbra is a gyereked marad, akit el kell tartani!

2012. szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
100%
A kisebbik fiam még csak 12 éves, de az ő eltartása ugyanennyiben van, kivétel a borotva és a borotvahab, viszont ő többször növi ki a ruháit. Egyébként meg miért ne gondolkodjunk 20 év távlatába? Az én fiam évvesztes is, és nulladikos is volt, 20 évesen fog érettségizni, utána még két év egy okj-s szakma. Addig igenis el kell tartanom, ami pénzbe kerül. De amit leírtam, az eddig is így volt, 10, 12 és 15 éves korában is. Ezek a felsorolt dolgok bizony minden életkorra érvényesek egy-két kivétellel, mint a fent említett borotva, esetleg kicsi korban a telefon, de bizony 12 évesen, amikor egyedül jár edzésre, a kisebbiknek is kell a telefon. Ő nem kap borotvát, kevesebbet is eszik, de többször kell ruhát, cipőt venni neki (most pl. ami nyár elején jó volt rá, mostanra kicsi), ő sportol is, ami szintén nem kevés pénz, ha csak a havi tagdíjat, a ruhát és a versenyeket nézzük. A többi bizony ugyanannyiba kerül, és még kerülni is fog jó pár évig.
2012. szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
0%

Igen, meggyőztetek, igazatok van, vállaljanak csak gyereket a dúsgazdagok.


Máris elfogott a rettegés, hogy mi lesz 10 év múlva a családommal...

2012. szept. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:

Nem dúsgazdagok,de azért 4 főre 100ezer édeskevés...

Gyesre,családira és a rokonok jóindulatára szülni ostobaság.

2012. szept. 11. 12:36
 35/55 anonim ***** válasza:
90%

Felháborító!

Az egy dolog, hogy szajkózzák ezt a "szüljél, szüljél" dolgot, már megszoktuk!

Na, de az, hogy a családon belüli erőszak ellenszere a sok gyerek...!!!????

Az eszem megáll, ezek nem normálisak, halvány fogalmuk sincs az erőszak dinamikájáról!

Az a férfi, aki terrorban tartja a nőt kezdettől fogva, az totálisan leépíti az önbizalmát, a nő egy értéktelen senkinek tartja magát, nem mer lépi-mozdulni, mert elhitették vele, hogy egy SENKI!

Még panaszkodni sem mer a szerencsétlen, mert sok barom azt mondja, hogy "biztos megérdemelted"!

Na, ebben a helyzetben 4-5 gyereket szülni, hogy még jobban kiszolgáltassa magát a szerencsétlen nő...

Ha a férfi megveri, hova megy a 4 gyerekével?

Anyaotthonok telítettek, rokonsága nem mindenkinek van, pénze sincs ezeknek a nőknek, mert szakmájuk sincs sokszor, csak érettségi, vagy valami tanfolyam?

Önbizalmuk sincs, önértékelésük romokban, egzisztenciájuk sincs, mert a "nő elsődleges dolga szülni".


Bunkó, tapló, érzéketlen és tudatlan hozzáállás, azt se tudják, mit beszélnek, vagy tudják, de nem érdekli őket!


A családon belüli erőszakot nem oldja meg a gyerek, egy gyerek se, sok gyerek se, és a ku.rva Fidesz és KDMP se, mert úgy látszik fogalmuk sincs arról, hogy ez milyen probléma és honnan ered.


A családon belüli erőszakot segítő szervezetek tudják megoldani, aki az anyáknak segítő kezet nyújtanak, pszichológusi segítséget, lakhatást, támogatást.


De, ahogy látom, ez is szúrná a szemüket, mert ha a nő elmenekül, mert már nem bírta tovább, akkor az "rongálta a család intézményét".

Vagy a nő dolga tűrni és tűrni, a megalázást, a brutalitást, a pofonokat, mert egyben kell tartani a családot?


Undorítóak!

Az egész jobboldalt utálom, álszent gusztustalan banda!

2012. szept. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
81%
Nekem akkor is elég a 100 ezer. Mondjuk kicsit csodálkoztam, hogy a gyereknek ilyen nagy összegű zsebpénz, és utána még a mozi és fagyi is külön volt, ami gondolom, a zsebpénzből megy, hiszen mi a fittyfenére költi másra? Nálunk nincs zsebpénz, kérnek dolgokat, ha szükséges, és kell, megveszem, ha hülyeség, megmagyarázom nekik, miért nem veszem meg, vagy nyári munkával megkereshetik a pénzt rá. Ha másnak nem elég ez az összeg, akkor nem elég, ha nekem elég, nem kell mindjárt támadni, hiszen nem előletek veszem el a levegőt.
2012. szept. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:

"Vagy a nő dolga tűrni és tűrni, a megalázást, a brutalitást, a pofonokat, mert egyben kell tartani a családot? "


Nem volt olyan rég,egy félig meddig rokon 80 feletti nő mondta hogy a nő dolga tűrni,elviselni a férfi bántását a család érdekében, a gyerekek érdekében,szemet hunyni minden felett.(családban volt kisebb vita férj-feleség között,gyerekek már kirepültek rég)

Régen ebben nőttek fel.

Ahogy a kedves politikusaink is ugy nőttek fel,hogy az anyjuknak kuss a neve.

Kiváncsi lennék mi van otthon a politikusainknál...

2012. szept. 11. 13:43
 38/55 A kérdező kommentje:

100ezerből hogy fizetsz rezsit,veszel kaját,ruhát,mindent? Csak nagyjából leirnád ha van időd?

Mert nekem kajára elmegy havi 60-80 kettőnkre (bár nem spórolok)

2012. szept. 11. 13:44
 39/55 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, ha félreérthető voltam, én írtam a heti 2.000.- Ft zsebpénzt. Nem, emellett nem kap külön fagyira, mozira, stb. pénzt, csak azt próbáltam érzékeltetni, hogy nem olyan sok a heti 2.000.-, ha egy gombóc fagyi 200.-, egy mozijegy 1.000.-.
2012. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
100%
Már párszor leírtam ide,(az oldalra) hogy mit hogy csinálok, de most tényleg nincs időm, néha futok ide, ha lesz időm, kikeresem egy másik kérdésnél.
2012. szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!