Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családon belüli erőszak...

Családon belüli erőszak megoldása a sok gyerek? Léteznek ilyen idióták?

Figyelt kérdés

[link]


Felháborító.

Fiatal nő vagyok,eszem ágában nincs 30 előtt szülni.

Mégis miből?

Párom verjen el akkor mert betöltöttem a 25-öt és még nincs 3 gyerekünk?

Ezt hogy képzelik?


Vélemény?


2012. szept. 11. 09:35
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez nekem is eszembe jutott a cikk kapcsán, hogy vajon otthon mi van náluk?

Szörnyűnek találom, hogy nem veszik ezt a kérdéskört komolyan.

Mármint az erőszakot!


Annyi, de annyi nő él erőszakos, bántalmazó partner mellett, hogy iszonyú.

És tudod, hogy mi a legrosszabb, hogyha ezen nem változtatunk, akkor újratermeli a rendszer önmagát.


Úgy értem: anyunak otthon kuss a neve, apu leszólja, szekálja, becsmérli, még ha csak szavakkal is "Semmire nem vagy jó" "Ki vagy te? Senki!" nem beszélve a "szép" nevekről: ku.rva, pi.csa, rin.gyó és társai.

Ezt látja a sok gyerek, a fiúk ugyanígy bánnak majd a saját "társukkal", a lányok ugyanezt fogják eltűrni.


A pszichiátriák meg tele lesznek idegösszeroppanásos, depressziós, pánikbeteg nőkkel, a nevelési tanácsadók meg beteg, szomatizáló gyerekekkel.


De nem baj!!!!

Első a szülés és a CSALÁD!!!

Hogy belül mi van, az kit érdekel!

2012. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak az a baj, hogy ezeket a formációkat én nem nevezném CSALÁD-nak.
2012. szept. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
100%

Én se, de pont arról volt szó az első idézetben, hogy a családon belüli erőszak megoldása a sok gyerek.

Hát, hogy lenne már a megoldása?


Ilyet csak egy hü.lye mond, az a megoldás a társadalmi problémákra, az erőszakra, a méltatlan helyzetekre, hogy szüljünk és tartsuk egyben a családot.

2012. szept. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:

Végülis 5-6 gyerek mellett egész nap robot,minden házimunka a nőé,már ugyse lenne ereje megkérdezni hogy mégis hol járt a férje meló után vagy miért kocsmázott...


(mert ugye nő szüljön,dolgozzon,minden házimunkát végezzen el,szolgálja ki a férfit minden téren, a férfi dolgozik,és megtehet mindent,még meg is verheti a nőt ha az olyat csinál ami nem tetszik neki...)

2012. szept. 11. 13:59
 45/55 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen tényleg felesleges a nőket taníttatni. Elég a négy elemi, ebből elsőben megtanulják leírni a nevüket, a többi három évben pedig a mosás-főzés-takarítás, esetleg szövés, hímzés, gyereknevelés, pelenkázás, stb. oktatása folyhatna. Bár olvasni is felesleges, hiszen köztudott, hogy a nőknek túlhevül az agyuk az olvasástól.

Az pedig teljesen nyilvánvaló, hogy a férfiaknak a napi 8 óra robot után szükségük van lazításra, és egy jó feleség nem kérdőjelezi ezt meg, tehát örömmel fogadja, ha munka után előbb a kocsmába megy, és teljesen "lazán" tér csak haza este, ahol is boldogan sertepertélve, masnival a hajában várja otthon az illatos feleség (nem kelkáposztaszagról beszéltem!!), aki - mint a Barátok közt-ből megtanulhattuk - nem melegítőben és pólóban, hanem tűsarkúban, miniszoknyában és selyemblúzban tálalja a vacsorát (természetesen főzni és vasalni is abban szokott, elvégre igényes nő).

Az is alapvető, hogy csak a férfiakra vonatkozik a 8 óra munka utáni lazítás, hiszen senki sem állíthatja komolyan, hogy a háztartás vezetése is munka, ergo az 5-6 gyerek mellett otthon henyélő nőnek kutya kötelessége 24 órán keresztül készenlétben várni a FÉRFI minden apró kívánságát, és annak örömmel eleget tenni.

Szavazzunk, tisztelt képviselőtársaim!

2012. szept. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:

Amit az előbb leirtál,azt pár évtizede még tanitották.

Most biztos nem fogom megtalálni,de neten fennvolt belőle részlet is,hogy mik a nő kötelességei...

Szörnyülködve olvastam már akkor is

2012. szept. 11. 14:29
 47/55 anonim ***** válasza:
84%
A 45. válaszoló alapján kezdem megfontolni a dolgokat, és talán még az áramról és mindenféle modernkori találnyról lemondok, hisz' én 'csak' 1 nő vagyok, akinek semmi szüksége semmire, csak arra, h szüljön. Izééé, miért van nekem diplomám???
2012. szept. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen feleslegesen van diplomád, hiszen csak egy egyszerű nő vagy! Komolyan nem értem, hogyan lehet kétségbe vonni a férfiak felsőbbrendűségét! Egy férfi mégiscsak okosabb, értelmesebb mint egy nő, tehát tanulnia is neki kell. Aztán meg majd jól megmondja, hogy egy buta, tanulatlan nő mit csináljon, hogy neki - a férfinak - jó legyen. Egyébként is, egy nő inkább örüljön, hogy leveszik a döntés felelősségét a válláról, és a nála sokkal okosabb férfi helyette is gondolkozik. Egy nőnek a legnagyobb boldogság a család, és - még akkor is, ha berzenkedik ellene - kizárólag a háztartásnak, a gyerekeknek és az Urának kell szentelnie az életét. Az meg kétségbevonhatatlan, hogy magasztos feladata a gyermekek számolatlan szülése, hiszen a társadalomnak erre van szüksége, és amúgy is, a háztartás vezetése nem akkora feladat, hogy ne férjen bele 5-6 gyerek kihordása, felnevelése. Ki állít olyat, hogy nem lehet húszliteres mosófazekat cipelni 8 hónapos terhesen!? Ilyesmi miatt csak az elkényelmesedett, folyóvíz és villanyos lakásban nevelkedett nők állíthatnak! Azt pedig tessék tudomásul venni, hogy amennyiben a fontosabb szerveid (kéz, láb, száj, szülőcsatorna) már nem használhatók rendeltetésszerűen, akkor bizony le lehet (és kell) selejtezni a nőket, elvégre nem várható el egy férfitól, hogy az alantas házimunkában részt vegyen, vagy egy fáradt, hajszolt nőt kelljen elviselnie fárasztó 8 órás munka után lelazult állapotban!

Szerintem minden nő, akit megfelelő közegben neveltek, belátja, hogy hol a helye, nem ellenkezik, elfogadja a sorsát és csendes belenyugvással, derűsen szemléli a helyzetét.

(Na, megyek, kib..szom a kukába a diplomámat és veszek egy szövőszéket, hogy az ütemtervből hiányzó 3-4 gyerekemnek szőhessek.)

2012. szept. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:

86%-os:

Írásod ha olvassa valamelyik ténylegesen ilyen gondolkodású politikusunk,még felfogadnak hogy te tálald a népnek a dolgot...

2012. szept. 11. 14:58
 50/55 anonim ***** válasza:
73%
A végére vicceskedtetek, de én férfi létemre felidegesítettem magam. Senkinek semmi köze hozzá, mihez kezdek a szabadidőmmel. Ha gyereket akarok nevelni, akkor azt nem a kedvezmények miatt teszem, ha rohadtul nem akarok kölyköt, mert szívesebben élek pl. a hobbimnak, akkor senki se törjön pálcát felettem. Van munkám, fizetem az adót, többel nem tartozom. Az én életem az enyém, és azt se bánom, ha hosszú szenvedés után végre kihal ez a szerencsétlen nép.
2012. szept. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!