Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 lettem. Miért nem készültek...

40 lettem. Miért nem készültek a szülinapomra?

Figyelt kérdés

A családban nagy a csinnadratta minden kerek szülinapon. Hónapokig készülünk mindenkiére, minden családtag kap értékes, vicces, komoly és praktikus ajándékot is, s igyekszünk egy-egy vágyat beteljesíteni.

Nem vagyok egy kacifántos ember, két dologra vágyom gyerekkorom óta, (egyik pár ezerért már beszerezhető). Mindenki tudja, senki nem mozdult. (majd megveszem magam, nem ez a lényeg)

Velem nem foglalkozott senki egy percig sem, látszik az ajándékokon, hogy bementek a multiba, levették a polcról az első tálat, bögrét, bonbont, stb-t, és ennyi.

Szülők jómódúak, hónapokig kérdezgették, mi lenne, ha lenne egy robogóm, (jó lenne!) úgy vártam rá, megtehetik, de nem.


Miért?

És miért fáj ez ennyire?


2012. szept. 11. 11:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
63%

Hát van egy nagyon durva feltételezésem ezek után: meghívtad őket szülinapi ebédre?

Ha nem hívtad őket, hogy gyertek, mert körbe akarlak ugrálni benneteket az ebéddel, .... ????

2012. szept. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
53%
Mikor volt a szülinapod? Lehet hétvégére tervezik a bulit.
2012. szept. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
45%
40 évesen komolyan még komolyan az ajándékokon megy a hiszti ? Bocs,de ez nevetséges szerintem.
2012. szept. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
86%
Ugy gondolom neked nem is az ajandek lenne a legfontosabb,hanem kimutassak hogy szeretnek,es te is közejük tartozol,vagyis szeretet ehes vagy,gondolom gyerekkorodban sem kaptal eleg szeretet szüleidtöl,nem kell összeteveszteni a gondoskodassal.A jövöben probalj te is közömbösen viselkedni,nem jo martir lenni(sajat magamrol beszelek),en is mindenkinek ugraltam mint a csita majom egy kis szeretetert,mindenkinek mindent megcsinaltam,gondolva majd enegem is elfogadnak,szeretnek,de rajöttem a szeretetet nem lehet megvenni,ma en is ugy viselkedek mindenkivel ahogy ök velem.Igy tudom hol allok,van nehany ember aki szeret,a többivel nem foglalkozom.Ezutan te is vedd meg az elsö ajandekot ami kezedbe kerül,es kesz.
2012. szept. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
86%
Ja kifelejtettem ,boldog szülinapot !
2012. szept. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
51%
Ezt miért tőlünk kérdezed? Talán meg kellene mondani nekik,elvégre egy család vagytok, talán gátlásoktól mentes kapcsolatban, hogy te ezt nem tartod korrektnek, hogy megleptek egy bonbonnal vagy valami gagyi ajándékkal. Miért nem kérdezed tőlük?
2012. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

11-es, egy férfit érdekel az ilyen ? :-D

Amúgy fején találtad a szöget, bár én leülök velük enni!


12-es, meghívtam mindenkit, időben, bogrács, grill, süti, torta, eszem-izom, dínomdánom. (mint írtam a kérdésben, bulizunk mindenkién) Tán csak lufiárus nem volt.


13-as, három hete...


14-es, nem az ajándékon, és nem hiszi.


15-ös, igen, és oké!!! Magam is erre jutottam, hogy no problem, kapnak, amit találok ezentúl. (ha tudok olyan lenni, mint ők, mert én más vagyok :-)


16-os köszönöm!


Mindenkinek köszönöm!

2012. szept. 11. 14:11
 18/30 anonim ***** válasza:
28%

12-es vagyok!

Ezt úgy értsem, hogy meghívtad őket a saját szülinapi bulidra, el is mentek, ennek ellenére még csak annyit sem mondtak, hogy boldog szülinapot?????


Csak ettek-ittak, jól érezték magukat, te körbeugráltad őket, és nemhogy ajándék, de még felköszöntés sem volt?

Ha ez így történt, akkor valahol, valami nagyon el lett rontva!! Szinte hihetetlen! Vagy már eleve a meghívás nem volt egyértelmű!

2012. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
53%

Hagyd elől a kérdést hogy találja meg a férjed pl. Szerintem neki, vagy anyukádnak kellett volna a többieket irányítani egy meglepetés buli szervezésében, vagy legalábbis jó ajándékok kitalálásában.


Én a családomtól jó ajándékokat kaptam szerencsére. Viszont az egyik legjobb barátnőmtől (nagyon gazdag) megkaptam a bizsu nyakláncot ami ott volt a többi között évek óta a szobájában. Be sem csomagolta. AZ egyik kis lifegő dísz régóta félbe volt rajta törve. Nagyon haragszom, mert igazán elmehetett volna az 5 percre lévő boltba venni nekem mondjuk 3 tollat, tudja hogy szeretem a papít-írószer dolgokat.

2012. szept. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

12 - 19:

Mindenki hozott valamit, bonbont, tányért, ilyesmit.

Semmi emlék, nevezetes kerek szülinapos ajándék.

Látszott, hogy nem foglalkoztak vele, csak hoztak valamit, hogy ne jöjjenek üres kézzel.

Pl tudják, hogy szeretem a terítőt, hozhattak volna azt.

Mint utolsó a tollakat.


Az abszolute lesz.romság, ami bántott.

Annak fényében, hogy pl nővéremnek, másik sógoromnak egy-két hónapig jártam utána, milyen ajándék legyen, mire vágyik, megvettem, és feliratoztattam bort, örök emléknek.

2012. szept. 11. 15:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!