Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az aggodalmam a...

Normális az aggodalmam a lányom miatt? Hogy szokjam meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Elkezdett járni egy fiúval, akinek nincs munkahelye, szüleivel él és abból a pénzből, amit összespórolt magának. Abból állnak a mindennapjai, hogy sörözni jár a barátaival. Nagyon szereti a piát, és eléggé iszik plusz dohányzik is. Akárki megkérdezi tőlem, hogy kivel jár a lányom és elmondom neki, ki van akadva, hogy rosszabbat nem is találhatott volna magának a lányom.
2012. szept. 13. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Ez a mai fiatalság.
2012. szept. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Első: mert régen minden aranyból volt kiöntve...


Szerintem az ő dolga, én nem szólnék bele, mert az úgyis csak ellenkezést váltana ki. De azért kedvesen, nem kioktatóan elbeszélgetnék vele.

2012. szept. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
És amúgy mit csinál? Tanul? Dolgozik? Mert valami miatt csak szerelmes belé a lányod. Én a helyedben megkérdezném, hogy mit szeret abban a fiúban. Lehet vannak olyan tulajdonságai (sőt biztos) ami miatt szerethető lesz. Egy picit bízz a lányodban, nagyon rossz csak nem lehet. Ha meg igen, akkor meg egy idő után úgyis dobni fogja. Te nevelted a lányod, szóval nem olyan rossz a helyzet ;-)
2012. szept. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Majd tanul belőle, hidd el, majd ha elszáll a köd elszállnak egymástól ők is, addig meg hagyd, és csak annyira figyeld, hogy ne keveredjen hülyeségbe. De ez egy normális anya-lánya viszonynál úgy hogy az anya nem tud róla nem fordul elő.
2012. szept. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én se szeretnék beleszólni az ő dolgába, főleg szerelem terén, de a lányom még 20 sincs, a fiu meg mar 30 múlt.
2012. szept. 13. 10:30
 6/11 A kérdező kommentje:
A lányom szerint nagyon kedves a srác, meg jól néz ki, valamint mindig viccelődik a lányommal.
2012. szept. 13. 10:32
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akar hozzámenni, akkor ne aggódj. Ez lesz a tanulópénz, hogy a továbbiakban kiket kell majd elkerülni. A helyedben igyekezném megismerni a srácot, nem kritizálni, mert akkor csak elvadítod a lányodat. Hívd meg sokszor magatokhoz, legyenek szem előtt és tanítsd meg a védekezésre a lányodat.
2012. szept. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az igen... hát, a legtöbb, amit tehetsz, hogy nem távolodsz el a lányodtól, sőt inkább szorosabbra fűzöd vele a viszonyt. Én nem érdeklődnék a srácról, max. ilyen "hogy van a Józsi?" szinten, és ha beszélgetésbe elegyedtek, meghallgathatod a lányod bővebb véleményét a fiúról. Tanácsokat adhatsz neki, de a szülői szigor ebben az esetben nem vezet sokra, mert méginkább a karjába sodrod, és ha te nem maradsz meg neki, miután a pasival szakítanak, akkor senkije nem lesz.

(A lányod korabeli lehetek kb., szóval remélem, tudtam segíteni.)

2012. szept. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Tizenévesen én is jártam olyan pasival, hogy édesanyám hátán felállt a szőr. Nem hozzá mentem feleségül.

Sajnos ez az anyukák sorsa. Ez olyasmi amiben csak akkor adhatsz tanácsot, ha kérik, de néha még akkor se fogadják szívesen.

Mondjuk az se mindegy a férfivel kapcsolatban, hogy nem keres, vagy nem talál munkát?

A férjem jó kézügyességgel bír, két szakmája van, targoncavezető és személygépkocsi jogsija, mégis majdnem egy évig nem talált munkát, Nyugat-Magyarországon. Pedig itt elméletileg jobb a helyzet, mint keleten.

2012. szept. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Most par eve kezdett el dolgozni, mivel azt hiszem olyan 28-29 eves koraig fosulit jart, mert elkezdte, de mindig abbahagyta.Akkor az apja maga melle vette dolgozni, majd talalt neki az apja egy nagyon jo munkahelyet, igaz nem kapot tul sok penzt, csak az alapot kapta, viszont egesz nap papirmunkat vegzett, nem volt tul megerolteto. Viszont egy evig se volt ott, otthagyta a munkahelyet, most pedig nem is erdekli, hogy keressen maganak mas munkahelyet.
2012. szept. 13. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!