Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy egy...

Mi az oka annak, hogy egy férfi akivel már több éve levelezel még mindig titkolózik előtted?

Figyelt kérdés

Nem mondja meg a teljes nevét azt sem hogy hány éves és hogy hol dolgozik egyszóval semmit!

De az állítja szeret velem beszélgetni és kedvel és mindig azt mondja hogy majd elmondja.

Még nem találkoztam vele, én szeretnék vele elmondása szerint Ő is szeretne velem de még nem találkoztunk mert mindig vannak kifogások h dolgozik...és nem tud eljönni a munkahelyéről.


2012. szept. 14. 11:20
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Biztos valamit titkol:

-ronda

-nős

-beteg


Más lehetőség nincs. Egy normális férfi már 2 hónapon belül alig várta volna hogy találkozzatok. Úgyhogy irány és hanyagold!

2012. szept. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam már így. 2 évig msneztem egy pasival, nagyon szimpatikus volt, szívesen találkoztam volna vele, de csak úgy barátság céljából. Egy fórumon szedtem össze, tehát volt egy közös kis netes ismeretségi körünk. (Velük találkoztam személyesen is.) Az egyik nő teljesen belesett neten keresztül, ezért elkezdett utána nyomozni. Sokszor volt külföldön, hát megnézte az e-maileket, hogy milyen ip-ről küldte, stb. És, amikor már elég bizonyítéka volt, kitálalt... Hogy ő az utóbbi 2 évben egyszer sem írt külföldről, stb... Végül kiderült, hogy nő, és fogadásból beszélgetett másokkal férfiként. De persze lehet, hogy a tiéd "csak" nős. Én megszüntetném vele a kapcsolatot, mégpedig azért, mert ha akar, úgyis megtalál, de ha csak egy netes trécselésre vágyik, keres helyetted mást és az élet megy tovább... 26N
2012. szept. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
36%
Ja értem már! (olvasom a többit is) Valójában neked az kell, hogy a szerelmbe lehess szerelmes, nem pedig valós emberbe. De akor miért panaszkodsz?
2012. szept. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Azt hogy az illető max. hím nemű, de nem igazi férfi.

Fényképed van róla?


Az igazi férfi, ha kiszemel magának egy nőt, akkor vágyik az érintésére.

2012. szept. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

Én ezt betegesnek tartom a te részedről és az ő részéröl is.Lehet egymásra találtatok...

Mire jó ez valójában én arra lennék kíváncsi...

2012. szept. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

szerintem ő csak levelezni akar, mást nem.

De hogy te minek töltöd vele az idődet?

2012. szept. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Hú, mekkorát fogsz te csalódni...
2012. szept. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Szerintetek mit csináljak? nekem is gyanús, hogy nem akar velem találkozni, pedig már régen találkozhattunk volna, de nem jött össze. Ja és mindig Én hozom fel a témát neki, hogy találkozzunk már.
2012. szept. 14. 11:45
 19/36 anonim ***** válasza:
79%
Nem szerethetsz valakit, akit nem ismersz. Fogalmad sincs róla, kicsoda. Becsapod magad, csak neked ez így kényelmes. Azt kapod, amit megérdemelsz.
2012. szept. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
82%

Vedd már észre hogy nem kellesz neki! Semmi fontos dolgot nem akar magáról megosztani, személyazonosságát titkolja, nem akar találkozni veled.

Ennyi.

Ebben nincs semmi megoldhatatlan. Nem kell bele gondolni semmit hogy "miért nem akar találkozni?" Egyszerűen csak nem akar és kész. Biztos van felesége, vagy agybeteg... Én eleve nem beszélgetnék senkivel úgy éveken keresztül hogy a nevét sem tudom...

Nem értelek téged kérdező...

Hogy adhatod ennyire alulra?

Legyen már benned tartás! Olyannal ismerkedjél, beszélgessél aki érdekelsz és nem fél magáról írni, nem fél találkozni. Hova vezet ez a név/arc nélküli kapcsolat!?

2012. szept. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!