Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy egy...

Mi az oka annak, hogy egy férfi akivel már több éve levelezel még mindig titkolózik előtted?

Figyelt kérdés

Nem mondja meg a teljes nevét azt sem hogy hány éves és hogy hol dolgozik egyszóval semmit!

De az állítja szeret velem beszélgetni és kedvel és mindig azt mondja hogy majd elmondja.

Még nem találkoztam vele, én szeretnék vele elmondása szerint Ő is szeretne velem de még nem találkoztunk mert mindig vannak kifogások h dolgozik...és nem tud eljönni a munkahelyéről.


2012. szept. 14. 11:20
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:

Pont ilyenrõl hallottam már (elsõ kézbõl) csak ott megadta a teljes nevét, de minden kisértetiesen ez volt.

Az, hogy ennyire óvlak a dologtól, sejtésre ad okotarra, hogy mi volt a folytatás....

Ha te még nem tárulkoztál ki teljesen, akkor továbbra se tedd!!!! Ez egy jótanács, amit érdemes volna megfogadni.....

2012. szept. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
A 3. nagyjából mindent leírt... én is leveleztem ismeretlenekkel, de aztán találkoztam velük a való életben és egy se volt mentális beteg. El sem tudom képzelni, hogyan lehet valakivel úgy levelezni évekig, hogy ilyen alapvető dolgokat nem tudsz meg róla.
2012. szept. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Kedves nagyon-beteg kérdező!


Nem tudom, hogy miért akarnak lebeszélni a virtuális pasidról a többiek,

hiszen szépen egymásra találtatok.

(Két hü.lye egy pár!)


Olyan romantikus dolog beleszeretni egy online-pasasba.


Még 5-10 év, és a nevét is megtudod a "szerelmednek"...

2012. szept. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Kb. azok az okai, amiket leírtak már sokan.

Kifogás= nem.


Pár hete megismertem valakit neten, felvettem csevegőprogramba. Mindennap rámírt, de csak, hogy anyagot küldjön valamiről. Aztán próbált beszélgetni. De nem válaszolt arra, hogy dolgozik-e vagy nem. Amikor konkrétan rákérdeztem, hogy csak tanul, 28 évesen, terelt, hogy nem mondta, hogy nem, azt sem, hogy igen.

Nos, ezek után nem volt bennem semmilyen szimpátia felé, ha rámírt, hogy küld anyagot (egy tárgyról), és kérdezte miújság, én sem mondtam semmit, elmeséltem 3 fő összetevőjét a napomnak, egyszer meg rámtámadt, hogy mindig ugyanarról beszélek. De hát miről beszéljek egy ismeretlennel, akiről se kép, se semmi info?? Beteg szegény marhája...


A másik meg egy ismerősöm, találkoztunk már bulikban, és néha jól eldumálgatunk, sőt egy ideig, hetek, érdekelt is, de kiábrándultam, mert rózsaszin köd nélkül láttam, hogy tök gáz, hogy annyit nehezére esik elmondani, hogy talált-e munkát vagy nem, vagy mivel telik egy napja....


És szerintem ez a normális reakció, nem az, hogy egy fantomba zúg bele valaki. Ez rosszabb, mint egy kistini, aki belezúg egy együttes helyes tagjába.


Lépjél már ki a valódi életbe b@sszzus...

Ha kell tiltsd le, töröld, pár hét alatt elkezded megszokni, hogy nincs...

2012. szept. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem Imre? :D
2012. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Tudom, igazatok van már régen abba kellett volna hagyni vele a levelezgetést, csetelésnek. De egyszerűen arról van szó, hogy sajnos nem tudok elszakadni tőle már szinte várom hogy beszélgessek vele, nem tudok róla lemondani sem és amikor kérdezem tőle hogy akkor mégis fogod elárulni a neved akkor azt mondja, hogy majd megtudom és és hiszek benne őszintén.
2012. okt. 15. 14:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!