Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy egy...

Mi az oka annak, hogy egy férfi akivel már több éve levelezel még mindig titkolózik előtted?

Figyelt kérdés

Nem mondja meg a teljes nevét azt sem hogy hány éves és hogy hol dolgozik egyszóval semmit!

De az állítja szeret velem beszélgetni és kedvel és mindig azt mondja hogy majd elmondja.

Még nem találkoztam vele, én szeretnék vele elmondása szerint Ő is szeretne velem de még nem találkoztunk mert mindig vannak kifogások h dolgozik...és nem tud eljönni a munkahelyéről.


2012. szept. 14. 11:20
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
95%
Lehet hogy nincs lába és azért nem tud eljönni, mittudomén.
2012. szept. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
Lehet,hogy mozgássérült,aki lakáshoz van kötve,lehet hogy önveszélyes,lehet van valakije.A helyedben befejezném vele a levelezést és elfelejteném!
2012. szept. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Jó, oké elhiszem, hogy megkedvelted, DE nem szabad erre a netes ismerkedésre alapozni. főleg, hogy jelen esetben egyirányú dolog az egész.

Sok minden benne van a pakliban, ami miatt titkolózik! Erre a választ valóban csak ő tudja/tudná megmondani neked, feltéve ha őszinte lenne. Egy biztos van valami titkolni, takargatnivalója


Nem tudom, hogy hány éves vagy meg stb..., de ha valós, igazi kapcsolatot szeretnél, akkor szerintem lépj!

2012. szept. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

23-as vagyok!

Azt elfelejtettem mondani, hogy egyik ismerősöm is volt hasonló helyzetben, hogy nem találkozhatott a neten megismert emberrel, mert az házi őrizetben volt!

Nem mondom azt, hogy itt is az van. Távol álljon tőlem. Csak ezzel a rövid sztorival szeretném azt sugallni/mondani neked, hogy nagyon sok minden lehet az oka annak, hogy nem találkoztatok eddig!

2012. szept. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
De akkor minek ír? normális ellehet vele beszélgetni mindenről. megmondom őszintén, hogy mikor elkezdtünk beszélgetni annyira nem érdekelt, mindegy volt ha ír ha nem, de most már egyre jobban megkedveltem és felhoztam neki a találkozót akkor mindig azt írta hogy majd, majd
2012. szept. 14. 12:11
 26/36 anonim ***** válasza:

Rákérdeztél már nála, hogy miért nem szeretne találkozni??

Ha igen, akkor mit írt rá?

2012. szept. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:
100%

Miért ír?Mert lehet ez az egyetlen szórakozása,hogy csak írogatni tud.Valamiért nem tud/akar találkozni amiért ő lakáshoz lehet kötve akár,amit nem mondd el neked.Így azt sem,hogy ki ő,ezek nem véletlen dolgok,ezt észre kéne venned.

22-es voltam

2012. szept. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszerűen csak nem akar veled találkozni.
2012. szept. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Volt egy párom, aki imádott chatelni, persze egyedülállónak adta ki magát, ő is összemelegedett nőkkel, de soha nem akart velük találkozni.
2012. szept. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Egyet ne felejts:

Ha valaki keresi az igazit, az nem jelenti azt, hogy most nincs barátnője ;-) ... szerintem hagyjátok abba ezt, vedd észre, hogy annyira nem szeret, tisztel, hogy a nevét megadja...

2012. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!