Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez már nem túlzás?

Szerintetek ez már nem túlzás?

Figyelt kérdés

Apám a napokban nagyon ki van készülve. Múltkor megkért, hogy segítsek a házimunkában míg ő a dolgait rendezi. Ruhát teregettem, mosogattam, majd bejöttem a szobámba varrni. Eltelik 10 perc s hazajön mérgesen, hogy nem tudom felvenni a telefont. Ordibál velem 2 órát, hogy miért nem tudom felvenni a telefont (úgy beszélt mint egy utolsó szeméttel). Megijedt, hogy délben 12kor valaki felmászhatott a teraszon esetleg és fejbeütöttek... egész nyáron alig jártam bulizni is. Ma este kimentem egy barátnőmmel fél 10kor a panel elé. (Jól ki van világítva a negyed). Elengedtek 11ig majd 10kor hív, hogy menjek haza mert nem tud aludi az idegességtől, mert alig járnak az úton. Megértem, hogy félt, de szerintetek ez nem túlzás?


17 és fél / L


2012. szept. 14. 21:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Onnan tudni, hogy nem túlzás, hogy "és fél"-ben méred a korodat.
2012. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azt azért írtam oda, hogy tudják már majdnem nagykorú vagyok és legyen amihez viszonyítani, mert nem mindegy szerintem, hogy hány éves írja ki a kérdést...
2012. szept. 14. 21:36
 3/18 anonim ***** válasza:
58%

Kedves első, ő legalább tud számolni, neked kétlem hogy a 8 általánosod megvan ha idejársz fröcsögni, értelem meg nem jön ki belőled...


Kedves kérdező, szerintem túlzás, de tudod a felnőttek néha azon vezetik le a feszültséget akik a legközelebb vannak hozzá, a lényeg, hogy ne kezdj el vitázni, persze most a korodból úgy ítéled, hogy igazságtalan hisz élni akarsz de hidd el, ezt ő sem akarja, csak így jön ki, plusz még hozzájön az is hogy az ő pici lánya felnőtt lassan. Hidd el változni fog, amiben tudsz segíts neki, és próbáld higgadtan kezelni, még ha olyan nehéznek is tűnik. Később nem tudhatod számodra mit hoz a sors, lehet akkor majd megérted a reakcióit.

2012. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Már most megértem, hogy félt, meg olyan a munkahelye is, és tényleg ritkán kérek ilyesmit, hogy engedjenek ide-oda. Azt a néhány alkalmat igazán kibírhatnák...
2012. szept. 14. 21:47
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
Most fordítsuk meg, azt a kis időszakot amíg stresszes igazán kibírhatnád... :) a felnövés első jele, hogy nem mindig énközpontú az életed ... :)
2012. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy a stresszes időszak már évek óta tartés kikészíti az egész családot.
2012. szept. 14. 22:00
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
Meg kell értened őt.Nagyon elterjedt manapság a cigány bűnözés
2012. szept. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez az 55-ös csak fröcsögni jár ide...a hegyről ledobálás sajnos már kiment a divatból....szar az élet mi?
2012. szept. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszel amit akarsz, attól még szar lesz az életed ;) a komment huszároknak sose volt jó....
2012. szept. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%

Szép logika.Csak azért mert nem nyalom a seggét a kérdezőknek hanem leírom az igazságot ez azt jelenti hogy szar életem van?Szerintem inkább azt jelenti hogy nem vagyok seggh*lye,manipulált birka mint amilyen te vagy.De jó már hogy ennyiből az jön le neked hogy "szar" életem van,nem töltöm itt az egész napomat úgy mint te,nem is trollkodok akkor meg miről is beszélünk?


Érdekes,ha megtaláltad az igazi férfit akkor mit keresel itt ilyenkor,miért nem a pasiddal vagy?Csaktán nem elhanyagol mert olyan ronda vagy mint a bűn?


Ennyit tudsz,csak a moderátoroknak jelentgetni,Ha jobbat nem tudsz akkor akaszd fel magad,nem hinném hogy hiányolna bárki is,ilyen naplopó,léhűtő férget ki hiányolna?

2012. szept. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!