Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez már nem túlzás?

Szerintetek ez már nem túlzás?

Figyelt kérdés

Apám a napokban nagyon ki van készülve. Múltkor megkért, hogy segítsek a házimunkában míg ő a dolgait rendezi. Ruhát teregettem, mosogattam, majd bejöttem a szobámba varrni. Eltelik 10 perc s hazajön mérgesen, hogy nem tudom felvenni a telefont. Ordibál velem 2 órát, hogy miért nem tudom felvenni a telefont (úgy beszélt mint egy utolsó szeméttel). Megijedt, hogy délben 12kor valaki felmászhatott a teraszon esetleg és fejbeütöttek... egész nyáron alig jártam bulizni is. Ma este kimentem egy barátnőmmel fél 10kor a panel elé. (Jól ki van világítva a negyed). Elengedtek 11ig majd 10kor hív, hogy menjek haza mert nem tud aludi az idegességtől, mert alig járnak az úton. Megértem, hogy félt, de szerintetek ez nem túlzás?


17 és fél / L


2012. szept. 14. 21:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

ma 14:17

ma 14:17


te ugatsz itt nekem, hogy ki hiányol és ki nem, szánalmas vagy, a napodat te töltöd itt jelentget egy ilyen senkiházit a nénikéd, engem nem érdekelsz te...akármi, nincs is rád szó, te magyarázol hogy én mit szűrök le, te mit szűrsz le te szerencsétlen nyomorék, szánom azt az értelmetlen életed, de boldogít, hogy egyedül fogsz megdögleni, akár nyomod itt a kamudumát akár nem ;)

2012. szept. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

"Kedves első, ő legalább tud számolni, neked kétlem hogy a 8 általánosod megvan ha idejársz fröcsögni, értelem meg nem jön ki belőled..."


Te már csak tudod, mi a fröcsögés.

2012. szept. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
És nekem ahhoz a kommenthez mi közöm te agytröszt?
2012. szept. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nem olvastam végig minden kommentárt mert a nagy része csak vita...Teljesen megtudlak érteni nálunk is ugyan ez van 17 éves múltam,de kevesebb szabadságom van mint egy 15 évesnek az ampám rendőr.Szóval szerinte még a görkorizást is csak az arra kijelölt helyen és csakis ott lehet csinálni mert máshol veszélyes...-.-Mi nem Magyarországon élünk és itt fantasztikus a közbiztonság,lassan 10 éve élünk ebben a városban és azóta szerintem max ha 5 embert megtámadtak...És itt a népesség csak az öregedéssel kopik...:)Beszélj vele! Mond meg neki amit ide leírtál,hogy tudod hogy félt de adnia kell neked szabadságot,mert különben nem tanulsz meg élni!Egyszer sajnos már nem lesz Ő és saját magadat kell megvédened!Nekünk sokat segített mikor kaptam apámtól egy paprika srayt szerintem azóta nagyobb biztonságban érez!...habár nem igazán van nálam....de amit nem tud...
2012. szept. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Írasson be önvédelmi sportra, hogy meg tudd védeni magadat. Akkor el fog tudni engedni, ha úgy verekszel, mint Görbe Nóra :) Különben ha szorongásos ember, persze, hogy még te is növeled a szorongását, hiszen nap mint nap gyilkosságokról rabló támadásokról beszélnek a TV-ben. A közbiztonság tényleg elég szar. Ahol én lakom, a lépcsőház kapujában kapták ki a nyanya kezéből a bevásárolt szatyort, amiben ott volt a pénze is
2012. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
taekwondozik, zöldöves karatézó.
2012. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Igen, kicsit túlzás, de megértem, nekem is két lányom van, igaz, még gyerekek, de az biztos, hogyén is rettenetesen fogok értük aggódni, nem tudom még, hogy fogom lereagálni majd az ilyet.


A cigánybűnözés pedig sajnos létezik, igaza van annak, aki felvetette. Én az pontosan azmiatt féltem majd őket.

2012. szept. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a normalis valaszokat. Az a helyzet, hogy a munkahelye is olyan, hogy ilyesmivel kell foglalkozzon. De ha nem tudja elvalasztani a csaladi eletet a munkajatol...
2012. szept. 19. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!