Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen anya az, aki igy...

Milyen anya az, aki igy beszel a gyerekevel?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, főállásban dolgozom és mellette nappali tagozaton járok egyetemre. Szüleimnel lakom és mindenben próbálok segiteni, amiben csak tudok, fizetésem, ételjegyeim mind leteszem, hogy valamivel hozzájáruljak én is a kiadásokhoz, magamnak szinte semmit nem tartok meg (volt már, hogy az összes pénzem elkérték- mellesleg hülys

eségekre, nekem meg buszra sem maradt pénzem, amivel munkába menjek). Itthon is, ami házimunkát lehet, megcsiná

lok. Gyerekkorom óta anyumtól csak azt hallom, hogy semmire sem vagyok jó, mindenkivel összehasonlit, semmi sem jó amit én csinálok. Az elmúlt két hétben nagyon sok volt a munkám, és rettenetesen fáradtnak érzem magam. Ma korán kellett kelnem, mert bevásárlást és takaritást nekem kellett megcsinálni. A fáradtság miatt, figyelmetlenségből, nem állitottam be a mosogép lefolyóját és elinditottam. Kifolyt egy kis viz, mire anyam nekem esett, elkezdte utni a fejem, hogy miert nem gondolkodok a fejemmel, nekilokdosott a falnak és azt orditotta hogy egy semmi vagyok, egy tekergő és lusta dög, meg olyanokat, hogy el vagyok folyva (allandoan cikiz, hogy az 167 cm magassagom melle 62 kg vagyok, ami szerinte sok), es ha nem szedem ossze magam, ugy megver, hogy, idezem, az istok megb**z. Most mar lassan kezd elmenni a turelmem, eddig nem koltoztem el, mert tudtam, hogy szukseg van a penzre, amit minden honapban leteszek, es ha elkoltozom alberletbe nem tudom oket tamogatni, de ha ez igy megy....


2012. szept. 15. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az albérletet választanám. Akár fiatal társbérlőkkel, úgy kevesebb a költség. De bárhogy jobb, hiszen azt írtad, hogy néha az összes pénzedet elkérik otthon.

Önálló ember vagy, nem kell eltűrnöd ezt.

2012. szept. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj,de az ilyet minek támogatni?

Költözz el,nyugodtabb életed lesz.Ha nem becsüli azt,hogy szinte az összes pénzed nekik adod,akkor boldoguljanak..

2012. szept. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, h most jönnek a letolások, de én úgy megütöttem volna, h lehet bereped a szája!

Miért nem költözöl el? Másfél szobás társas albérletben 4 fővel, ki lehet jönni havi 50-ből körülbelül. (Én is menni akarok a páromtól és kiszámoltam).

24/N

2012. szept. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%

Komolyan gondolkozol a költözésen? Ne már.

Ne haragudj, eddig mindig úgy voltam vele hogy akit családon belül vernek, az azért nem lép mert nem tud, de nem az ő hibája hogy ilyen helyzetben van.


Hát most felülírom a véleményem: ezt az állapotot te tartod fent, te is tehetsz róla. Menj albérletbe, nem kell lakás, elég egy szoba, akkor nem is megy rá az egész fizetésed.

2012. szept. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Te hagyod, hogy így viselkedjenek veled? Miért tűrsz? Ha dolgozol, betársulhatsz egy albiba vagy koleszba mehetsz. Ne tűrd ezt tovább!
2012. szept. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

23 éves felnőtt ember vagy és anyád megver, meg úgy beszel veled mint egy hülye gyerekkel?

Ez nem normális.

Menj albérletbe vagy kollégiumba.

2012. szept. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
velem is hasonló volt a helyzet.. csak én 19 évesen meguntam és elmentem otthonról.
2012. szept. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát ez bántalmazás. Szépen elköltözöl és kész. Valószínű akkor is te leszel a rossz meg a hálátlan, de legalább nyugtod lesz.
2012. szept. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
Most azért hoztak téged világra,hogy életed végéig nekik csicskázz?Ennek nem fordítva kéne lennie?Én költöznék a helyedben és el is felejteném őket.
2012. szept. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt javaslom én is,hogy költözz el, amint lehetőséged van rá, az ilyen szülők, ilyen anya nem érdemli meg,hogy támogasd, mert ha normálisan bánna veled, nem csesztetne, nem vágna ilyeneket a fejedhez,akkor megérteném, hogy otthon maradsz, és segíted,de így nem értem. Addig lépj,amíg nem késő, nem készülsz ki idegileg. Nagy különbség,hogy csak "biológiai anya, vagy édesanya.
2012. szept. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!