Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nem jött össze az élet...

Akinek nem jött össze az élet 28-33 éves koráig lehet még később köztiszteletben álló elismert ember?

Figyelt kérdés
magyarul viheti még valamire? (és mondjuk a 0ról mert egy érettségi manapság nem sok..)
2012. szept. 16. 01:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
75%
Anyám élettársa meg kb 30 évesen kezte és tud festeni elég jól szerintem. Egy képe van nálam, azt minden nap nézem, annyira jó.
2012. szept. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
63%
Szóval csak 1 képe van nálam, de az a legjobb, a többit eladhatja az nem érdekel :D
2012. szept. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
pont színészkedni nem. Valami bátor dolgot szeretnék, mert itt csak szétforgácsolódok ahogy eddig is. jó lenne ha belülről jönne az elköteleződés ami mellett kitartok és a kudarcok nem törnek ,mert tudom hogy ezt belülről is akarom .ilyen dolog ,szakma vagy akármi nem volt az életemben . ami volt arról meg kiderült h nem vagyok oda való ,nem vagyok elég tehetséges. igy zászlót kell bontani és új irányt venni ..később jó lenne diploma,és persze stabil egzisztenciát kialakítani -manapság az embert is ebben mérik-nem akarom h azt mondják nélkülem sehol se lennél. stb.
2012. szept. 16. 02:48
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

A diploma munkatalálás terén nekem nem ér túl sokat.

Persze anyósomék előtt jól mutat.

2012. szept. 16. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Tanulni még lehet. Diplomát szerezni lehet szerintem lehet 50 évesen is.
2012. szept. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Most még leragadtam az előzőnél. Egyébként szerintem a zenéléshez több memória kell, mint a festéshez. Kézügyesség meg mindkettőhöz, tehát az alap. Diplomához meg elég csak magolni.
2012. szept. 16. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

valamire vivéshez elsősorban haverok, kapcsolatok, protekció kell...

körülöttem lehet bárki jó, ha nincs neki, akkor nem viszi sokra...ha van neki és egy idióta akkor csillagos ég közelébe is kerülhet

2012. szept. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
42%
Ha jó zongoraművész lennél, akkor az már kiderült volna. Nem értem a kérdésed teljesen, mert nem pontos, de ha 28 évesen szeretnél nekikezdeni, akkor kalkulálnod kell azzal, hogy azok az emberek, akikkel neked ezen a pályán versenyezned kell, azok már 25 éve ezt csinálják, és mindig lesz 25 év lemaradásod. Szerinted?
2012. szept. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Nevelőapám 62 éves, polgármester. Nem lop, nem csal. A fizetése felét nem veszi fel, bent hagyja a falu kasszájában. 20 éve ismerem, azóta sokat tesz a településért: gyereknapok, nőnapok, utcabál szervezése. Még nem volt polgármester, amimkor elvégzett egy pályázatírói tanfolyamot hogy a munkája mellett segítsen az akkori polgármesternek. Nyertek pénzt internet bevezetésére, bölcsődének, az iskolai tornaterem felújítására. A közmunkaprogramban felváltva ad munkát azoknak akik tényleg rászorulnak.


Alapvetően köztiszteletben álló ember, rengeteget tett a településért és ezt a legtöbben elismerik. Igaz, mivel nem osztogatja két kézzel a segélyeket és nem lehet bejutni az önkormányzathoz dolgozni mert "valakinek a valakije" vagyok, ellensége is van.


De ez nem az ölébe hullott, megdolgozott érte.

2012. szept. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 nevem-senki ***** válasza:
100%
Vannak még ilyen emberek????? A mi városunkban lassan megindul a csődeljárás, mert annyira üres a kassza..., Ismeretlenül is tiszteletem a nevelőapádnak.
2012. szept. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!