Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig engednétek egy 19 éves...

Meddig engednétek egy 19 éves fiúnak hogy este fent legyen? Nem zavarna titeket, ha a saját szobájában akár éjfélig is gépezne, vagy későb jönne haza edzésről?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 11:12
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
45%
19 éves felnőtt ember addig marad fönt ameddig akar.
2012. szept. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
Akármeddig engedném. Kitapasztalja magától hogy mennyi alvásra van szüksége. Azért hétköznaponként ne bulizzon hajnalig, de csak azért mert félnék hogy baja esik, rossz társaságba keveredik, nem azért mert akkor nem alszik eleget. Ha kérné tuti elmennék érte. Na jó, ez nem tudom hogy jön ide.
2012. szept. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
95%
nem korlátoznám, főleg, ha csendben elvan, de bizonyos házirendet be kellene tartania, pl. nem hoz éjfélkor vendéget vagy ilyesmi. Ha arra törekszik, hogy ne zavarjon, azt csinál, amit akar.
2012. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:
Úgy látom, itt már nincsenek felelősségteljes szülők. 19 évesen még rég nem olyan felnőtt, hogy mindent rá lehessen bízni. Engem is így neveltek.
2012. szept. 16. 15:51
 25/56 anonim ***** válasza:
81%
Azért voltál gondolom egy nagy rakás szerencsétlenség. A fiad is az lesz, ha hagyja magát... Előre sajnálom azt a lányt, akit majd bemutat neked, mint jövendőbelijét.
2012. szept. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek joga van elrontania a saját életét. Már 19 évesen is.
2012. szept. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
85%
Ha valakire 19 évesen nem lehet rábízni, hogy mikor fekszik le, az a szülőnek égő.
2012. szept. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég,20 éves vagyok.A szüleim évek óta nem szabják meg meddig maradjak fent.Legfeljebb tanácsolják,ha nagyon korán kell kelnem,ne maradjak fent sokáig.Ha 8-ra kell mennem suliba,és fent vagyok 4-ig,az is az én bajom,nem ? Az én felelősségem.Egy 19 éves ember,ha jól van nevelve,tudja a dolgát.Tényleg nem értem miért ne lehetne fent.

Nem tudom mit kell aggódni ennyire,de kérd meg,hogy ha később jön haza edzésről,írjon egy sms-t,hogy ne aggódj.Viszont,hogy a szobájában mit csinál,ahhoz tényleg semmi közöd.


Ja,és ez nem felelősség teljes szülő.Csak ezt hiszed magadról.Nem csodálnám,ha ki lenne rád akadva.

2012. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
100%

szerinted mikortól lesz valaki felnőtt?

Én pl. 18 évesen elköltöztem fősuli miatt, senki nem szólt bele, mikor kelek-fekszem.

2012. szept. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
84%
Nem az a felelősségteljes szülő aki egy felnőtt embernek akarja megszabni meddig lehet fenn.
2012. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!