Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig engednétek egy 19 éves...

Meddig engednétek egy 19 éves fiúnak hogy este fent legyen? Nem zavarna titeket, ha a saját szobájában akár éjfélig is gépezne, vagy későb jönne haza edzésről?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 11:12
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
78%
19 éves a fiam.Eszembe se jut megszabni,hogy meddig lehet fent.Felnőtt ember el tudja dönteni.
2012. szept. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém épp ennyi idős. A szüleim már rég nem mondják meg neki, hogy mikor jöjjön haza és pláne nem hogy mikor feküdjön le. De ha reggel nem ébred az ébresztőjére, apu könyörtelen felkelti, mert munka van lehet akármilyen álmos!Erre mondják aki éjjel legény nappal is legyen az!
2012. szept. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 nevem-senki ***** válasza:
51%
Este 8-kor takarodó! :D
2012. szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már nem kell neki megmondani hogy meddig legyen fent elég idős már ahhoz hogy eltudja dönteni hogy mennyi alvásra van szüksége hogy másnap kipihenten tudjon menni suliba/ munkahelyre. Szerintem már olyan 16-17 éves kortól is lehet már rábízni ezt a dolgot. Engem ez nem zavarna igaz még csak egy 5 éves lányom van, neki még nyilván megvan mondva hogy mikor van alvás. De ha már nagy lesz akkor úgy is engedni fogom neki hogy fent maradjon ameddig gondolja persze azzal a feltétellel ha reggel időbe feltud kelni. Szerintem pedig nyugodtan el lehet a szobájába ha a ház többi lakóját nem zavarja.
2012. szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
50%
19 évesen nagykorú, jó esetben felnőtt, így nem az engedélyedtől függnek ezek a dolgok, mint ahogy az sem, hogy mikor jön. Nálunk, amíg együtt laktunk az volt a norma, hogy haza kellett telefonálni, hogy mikor várható, de ez különben mindenkire igaz a családban, nem azért, mert kontrollálni akarnánk egymást vagy beleszólni, hanem hogy tudjunk róla, ha gond van.
2012. szept. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
25%
19 éves, könyörgöm. nagykorú és már tud önálló döntéseket hozni. Ha hajnali 3ig gépezik, az legyen az ő baja ha másnap nem tud felkelni és suliba menni. A szülő meg ne érezze már kudarcnak, hogy a 19 éves fiuk már nem mondja meg, hogy mikorra fog hazaérni. Nekem pl. 14 éves korom óta nem szabja meg senki... mégsem zülltem el, nem dorogzok és egyetemre járok tanulni és nem bulizni...
2012. szept. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 20 éves a fiam. Már régen nem szabom meg, hogy mikor jöjjön haza, vagy mikor feküdjön le. A szobájában felőlem akár hajnali 4 ig is fent maradhat, csak ne menjen a tanulás rovására.
2012. szept. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
100%
18:30-kor alvás, közvetlenül az Esti mese után.
2012. szept. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
100%

19éves vagyok,bár én lány!:)

Abba,hogy mikor fekszem le,már rég nem szólnak bele a szüleim.Fel tudom mérni mennyire vagyok álmos,fel tudok-e kelni másnap.

Anyu mindig azt kérte,ha elmegyek otthonról,szóljak kb. mikorra érek haza,de hál'Istennek mindig volt olyan kapcsolatom vele,hogy ez sosem volt kérdés.

Ha későn érek haza,nyilván nem úgy megyek el a szobámig,mint egy tank,de nekem ez is terméazetes,tekintettel vagyok rájuk.

Az edzést viszont nem is értem...én táncolok,immáron 13éve,és sosem szóltak rán miatta.Persze mikor kicsi voltam ők cipeltek edzésre,de ahogy nagyobb lettem volt hogy 11ig volt este edzésem,a múltkor pl. hajnal 3ig voltunk bent,hogy kèsz legyünk.

De ezekért soha egy rossz szót nem kaptam a 13év alatt,volt olyan hogy suliidöben volt fellépés de akkor is másnap bementem.

2012. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
26%
Anyuci pici fiacskája? Az azért jó hír, hogy legalább jár edzésre, így van némi esély, hogy nem lesz totálisan töketlen balfék, amikor 35 éves korában anyukája végre egyszer elengedi majd randizni...
2012. szept. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!