Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket a férjetek vqgy a...

Titeket a férjetek vqgy a párotok tart el vagy dolgoztok? Ha dolgoztok de ugy adodna hogy megtehetnetek szivesen választanatok inkabb azt hogy nem dolgoztok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 16:50
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
3 gyerek melett dolgozom imadom a hivatasom minden nap örömmel megyek igaz csak heti 32 orát dolgozom nekem nem lenne jo otthon ülni hiányozna a hivatásomban kapott elismerés és a munka öröme. Gyerekeim megszokták hogy tanulok és képzem magam semmiben nem szenvednek hiányt igaz tv nem nézek soha azt az időt a férjemre forditom Háztartást közösssen vezetjük ő is részmunkaidős dolgozo.A lányaim ha megkedezik őket mi leszel ha nagyleszel egyertelmüen válaszolnak hát suliba fognak járni mint anya mindig.
2012. szept. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
én szeretem a munkám, nem szeretném, ha a férjem tartana el. Ha lenne annyi keresete a páromnak, hogy nem kell dolgoznom, akkor tanfolyamra járnék, és egy vállalkozásba fognék, hogy hasznossá tegyem magam.
2012. szept. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
47%

Két évig voltam otthon, a végén már azt hittem, beleőrülök. Egész nap aludtam kínomban. Szellemileg meg épültem le.


Most pár hónapja kaptam munkát és imádom. Jó fizetés, nagyon rendes főnök, előrejutási lehetőség. A koránkelős része nem tetszik, de már ahhoz is kezdek hozzászokni :)

2012. szept. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss utolsó, de azzal, hogy valaki nem dolgozik nem jár együtt a szellemi leépülés. Az a te saját hülyeséged, hogy egész nap aludtál, ahelyett, hogy a rendelkezésedre álló temérdek időt valami értelmesre fordítottad volna.
2012. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Letettem két nyelvvizsgát és lediplomáztam, sportoltam. De szociális-interakciós szempontból ugyanúgy leépültem - erre értettem.

Adatokkal telt a fejem, de kevés volt az interakció (baráti kör dolgozik, így maximum hétvégén volt kapacitásuk találkozni), rettentően zavart, hogy összegszerűen nem járulok hozzá a háztartásunkhoz, nem érzem, hogy előrébb lépnék.

Hiányzott, hogy felmerülő problémákat oldjak meg és ezzel ilyen téren fejlődjek, próbára tegyem magam.


A férjem megbecsült, megbecsül, de más, mintha egy idegen (főnök, munkatársak, cég) becsül meg - ők nem elfogultak.

2012. szept. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, hogy az első két hónapot élveztem, hogy szabad vagyok, utána nagyon lassan éreztem a fentebb említett leépülést, ami a két év vége felé csúcsosodott ki.
2012. szept. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

én akkor is azt mondom, hogy ugy szivesen dolgozom, ha szeretem a munkám, ha hivatásomnak tekintem és mondjuk pénz nélkül is szivesen csinálnám...de most igy?? sokszor egyedül vagyok az irodában...vagy a fönökkel, aki iszonyat lassu, alkalmazkodhatok a hülye kedvváltozásaihoz....én ilyen szempontból se jutok más emberek társaságához...igy simán otthon maradnék...ha viszont azt dolgozhatnám, amit szeretnék, ami régi vágyam, akkor szivesen csinálnám és dolgoznék..mert élvezem...de ezt cseppet sem...akkor már inkább otthon csinálnék egy csomo mást...

24L

2012. szept. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
91%
A kérdés a munkára vonatkozik,az ,hogy nem dolgoznék,nem azt jelenti,hogy egész nap semmit nem csinálnék,főleg ha lenne pénzem,nagyon sok mindent tudnék és akarnék is csinálni,nem tudom miért gondolja a többség,hogy csak munka van,mint időtöltés.Ha nekem valaki adna annyit mint amit most keresek,és nem kellene érte dolgoznom,naná,hogy elviselném,és végre csak azt csinálnám amit Én akarok,szeretek.
2012. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!