Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen lusta a feleségem?...

Miért ilyen lusta a feleségem? Hogy beszéljek vele, hogy ne legyen veszekedés?

Figyelt kérdés

Sokszor van úgy, hogy hetekig nem járok haza munka miatt és ilyenkor megkérem, hogy hozzon nekem cigit meg kaját mert nincs annyi időm, hogy hazamenjek. Nem sokból tart pár szendvicset csinálni vagy valami kaját meg adni tiszta ruhát. Mindketten cigizünk és mivel elég drága ezért töltjük, én sem szeretem tölteni de ilyenkor mindig elkezd velem izélni, hogy neki nincs kedve meg ilyenek. De ha veszek akkor meg veszekszik velem. 3 utcával arrébb állok meg amikor felveszem a kaját (oda is kocsival jön) és veszekszik velem hogy én miért nem tudok haza menni. Ha tehetném mennék de az nekem kerülő neki meg idejéből kitelik, nem is dolgozik egész nap otthon van.

Néha szoktam vele erről beszélni de mindig csak a veszekedés van belőle, nem értem hogy miért nem képes ennyit megcsinálni. Hogy beszéljek vele?

34/F


2012. szept. 17. 19:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem lusta csak belefáradt ebbe az életbe.

Tudja,hogy ebből van pénz de mindig egyedül van és ezt rajtad vezeti le.

2012. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nincs mindig egyedül de az ősz mindig ilyen a szüret miatt. Ha meg itthon van egész nap akkor nem értem miért olyan nagy gond ez neki
2012. szept. 17. 22:19
 13/20 anonim ***** válasza:
54%
én is kamionos feleség vagyok és jelenleg gyesen vok itthon egyébként én is munkanélküli vagyok!a férjem hétvégente itthon van ha kell hozom,viszem,cigit töltök neki,kaját fagyasztok,próbálok helyette elintézni mindent,mert így fair!sztem a te feleséged nem tudja megbecsülni,h eltartod a popoját!
2012. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegy neked, hogy mi telik ki az ő idejéből? Mert a feleséged, azt hiszed csicskáztathatod, rendelkezel a szabadidejével? Elég utas ki a szükségleteidet, ő sem kér meg, hogy töröld ki a hátsóját. Beszéld meg vele, hogy ha annyi szabadidejével van, adsz neki pénzt mükörmösre, kozmetikusra, akkor talán értékelni fog. Feleséged van, nem csicskád.
2012. szept. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

14-es, szerintem kevered a dolgokat...


1. Dolgozok... tehát közös jövedelemből megy a háztartás, így a házimunkában is osztozunk többnyire.


2. Amikor nem dolgoztam, mert gyesen voltam, munkanélküli voltam, akkor természetes volt részemről, hogy mire a párom hazajött, kaja, tiszta lakás, tiszta ruha fogadja.


3. Ha a páromnak olyan munkája lenne, hogy nem tud hazajönni, max keresztülutazni a városon, akkor még így is, hogy dolgozok, nem problémáznék azon, ha megkérne, vigyek tiszta ruhát, meg kaját neki, illetve pár doboz cigit.... Sőt! örülnék, hogy végre látom...


Ha pedig nem dolgoznék, csak otthon mereszteném a hátsómat, akkor meg ez lenne a minimum szerintem...


Na meg különben is, ha valaki megkéri a párját valamire (tökmindegy, melyik fél), az mióta csicskáztatás?


Van, hogy megkérem a páromat, menjen el bevásárolni, vagy porszívózzon ki, mert épp más dolgom van.


Van, hogy ő kér meg rá, hogy ha úgyis megyek a központba, akkor hozzak neki ezt-azt...


És nem érzem úgy, hogy csicskáztatnánk egymást!

2012. szept. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nyilván ha valaki gyesen van, akkor nem csak keresztül magát otthon, hanem ő is kap pénzt és az az idő a gyerekre van, mintha ö is dolgozna. Nem vagyok ennek a kiosztom a párommal a házimunkát típus. Közös az is. Ha már az egyik kéregeti a másikat meg, mert annak nincs rrá igénye és ez nem tetszik a másiknak, akkor külön kell költözni. Jó hogy nem már meg is rágja helyette a kaját a nő... A nőn kell többet segíteni, nem fordítva... Meg gyesen az anyuka csak akkor ér rá, ha alszik a baba és épp nem sétálnak. De lehet egyedül hagyni és kiszolgálni a fazon igényeit, de nem ezért kell gyereket vállalni.
2012. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 szundimano válasza:

Az új munkámból kifolyólag...sok kamionossal tudok pár szót váltani (na nem vagyok...."éjjeli lepke" XDDDD ).É ilyen vegyes kép a mint a válaszokból is látszik...


Az új párommal távkapcsolatban élünk...450 km...és kamionozásra akarja adni a fejét! Nem beszéltem le róla....csak annyit kérdeztem,hogy biztos benne,hogy ez az élet nekivaló? A válasz az volt... "el kell kezdjük valahogy épiteni a jövőt...és ház épitéshez....jól jön 3 év kamionozás legalább.Mert igaz,hogy te dolgozol és megteszel a gyerekeidért mindent... de az én segitségem is elkell itt".

Szóval....úgy néz ki....belevágunk ! Úgy is túlzottan független tipusú nő vagyok,mindent magam intézek ...lehet ez a megoldás mind4ünk számára!

És örömmel fogom várni ,ha jön haza....Tiszta ruha? Én cibálom le róla a piszkosat....Ebben mániákus vagyok :P ... és szeretem az elégedett vigyort látni az arcán,ha finomat evett ...


Kedves kérdező... beszéljetek...beszéljetek... és megint beszéljetek! Ha nem megy ...írjátok le egy papirra és cseréljetek papirt! De kezdjétek el valahol!

2012. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A feleséged egy lusta ribi. Nehogy màr 34 èves férfiként ezt eltűrd. Simàn kaphatsz még másikat jobbat, aki meg fog becsülni.
2019. dec. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Csak azért mert lyuk van rajta nem fsz, akkor neki már mindent lehet, el kell tartani, ne dolgozzon, ki kell nyalni a hátsóját? Ennyi lúzer nem lehetsz, hogy 34 èvesen nem tudsz szerezni egy normális feleségnek való nőt. Ez nem az.
2019. dec. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

14 es forditva ulsz a lovon.

Gyanitom te is egy kitartott picsa vagy aki elvarja h penzt termeljen a rabszolgad.

2022. ápr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!