Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti erre mit reagáltatok volna?

Ti erre mit reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Tegnap zsíros kenyeret ettem és egy kis fokhagyma granulátumot szórtam rá... Utána voltam fogat mosni. A férjem hazajött, megebédelt, aztán lepihent egy kicsit és én is odamentem hozzá.


Erre ilyet szól nekem röhögve, hogy nem-e akarok átmenni az én felemre mert olyan szaga van a számnak, mint a klotyónak, amit 3 napja nem húztak le. Hát mondom marha kedves vagy... Kérdeztem, hogy most ezt komolyan mondja? Azt mondta igen, és ha lehet most inkább ne beszéljek hozzá ilyen közelről amíg ez a szag nem mérséklődik..


Szóval, inkább nem is szóltam hozzá reggelig, nehogy szegény fulladásos halált haljon miattam, aztán most megsértődött, hogy én nem beszélek vele.


Most ti ehhez mit szólnátok? Ő akarta, hogy ne beszéljek, aztán még neki áll feljebb?!


2012. szept. 18. 12:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
87%
Én erre azt, hogy nem is annyira, de hát hagymát ettem, hehe! :) Amúgy leültettem volna a páromat is kajálni, és akkor neki is jó büdös lesz. Volt, hogy szólt a férjem hagyma evés után, hogy ha lehet ne 10 centiről suttogjak neki, mert hát nem ittam rózsavizet. Erre azt mondtam, hogy ha zavar, menj ki, egyél te is, akkor nem zavarna. :) Felesleges ilyenen összeveszni, bár tényleg tuskó volt a párod.
2012. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Nem reagáltam volna semmit.Nálunk is szokott ilyen lenni,én azt utálom ha szardiniát eszik,kb hányok tőle,tudja ezt ő is és közli hogy tarsd meg a két lépés távolságot.
2012. szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
én személy szerint gyűlők minden hagymát,nagyobb darabokat még az ételből is kiválogatom!ez van!nem vagyunk egyformák!sajna a férjem szereti,uh.ha nagyon bezabál hagymából én is kiharcolom a távolságot!addig örülj kérdezó amíg csak ennyi konfliktusotok van! :)
2012. szept. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%

Én erre mit reagáltam volna?? Nem mentem volna hozzá egy ilyen mentalitású hapsihoz, aki így meg tud bántani. De mivel ez már megtörtént így el kell fogadnod és főleg megbeszélni, hogy bánjon Veled finomabban.


Ez a válaszoló meg ritka nagy tapló, és még undorító is...kivágnám, mint macskát...


"Ha jo kedvem van, es akkor mond ilyet, akkor lefogom, ramaszok, es elkezdek ra lihegni, kozben meg kerdezgetnem, hogy: Meg most is wc szagu, es meg most is budos? Es csak akkor hagyom abba, ha legyoz engem birkozasban. :D "

2012. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
utolsó..te ilyen mentalitással az életedben nem találsz magad mellé senki tartósat....
2012. szept. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
25-ös, ezt benézted, mert épp most szervezzük az esküvőnket. Úgyhogy de, már meg is találtam azt a "tartósat"! :)
2012. szept. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Legközelebb inkább savanyú káposztát egyél a zsíros kenyeredhez. Esetleg paprikát, paradicsomot.
2012. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
26...sok boldogságot! csak vigyázz, az idő múlásával ...nehogy megunja a szerepét a férjed.
2012. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
48%
Én már csak azért is betömtem volna 3 darab vöröshagymát,sőt,tartottam volna egy hagyma estét,hadd szenvedjen.
2012. szept. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Kívánom,hogy ez legyen a házasságotokban a legnagyobb probléma......:))))))))))))))))
2012. szept. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!