Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti erre mit reagáltatok volna?

Ti erre mit reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Tegnap zsíros kenyeret ettem és egy kis fokhagyma granulátumot szórtam rá... Utána voltam fogat mosni. A férjem hazajött, megebédelt, aztán lepihent egy kicsit és én is odamentem hozzá.


Erre ilyet szól nekem röhögve, hogy nem-e akarok átmenni az én felemre mert olyan szaga van a számnak, mint a klotyónak, amit 3 napja nem húztak le. Hát mondom marha kedves vagy... Kérdeztem, hogy most ezt komolyan mondja? Azt mondta igen, és ha lehet most inkább ne beszéljek hozzá ilyen közelről amíg ez a szag nem mérséklődik..


Szóval, inkább nem is szóltam hozzá reggelig, nehogy szegény fulladásos halált haljon miattam, aztán most megsértődött, hogy én nem beszélek vele.


Most ti ehhez mit szólnátok? Ő akarta, hogy ne beszéljek, aztán még neki áll feljebb?!


2012. szept. 18. 12:20
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
78%
azt, hogy kérjen bocsánatot, szebben is megfogalmazhatta volna a véleményét. A hagyma meg a gyomorból jön fel, hiába mosol fogat vagy szájvizezel.
2012. szept. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
40%
A férjed helyében innentől minden este fokhagymát vacsoráznék. Természetesen mosnék utána fogat. Aztán odabújnék hozzád.
2012. szept. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, ha egy kapcsolatban ilyeneken még problémáznak a felek, hogy büdös-e a száj a fokhagymától, akkor az a kapcsolat nem komoly. Pukizni sem szabad előtte? Kakilni is csak akkor, ha ő nincs otthon?
2012. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem hogy egy normális kapcsolatban miért kell ilyenen kiakadni.

A párod csak vicces akart lenni, de te nem vetted a lapot. Jobb lett volna ha eleve úgy mondja hogy

"Te jó ég! Milyen büdös a szád! Menj fogat mosni" Gondolom ezen is megsértődtél volna.

Azért valljuk be. Tényleg büdös egy fokhagymaszagú lehelet. Én nem is bírom elviselni.

Amúgy meg én nekem is volt, hogy hagyma evés után a férjem viccesen szólt, hogy büdös a szám. Tudomásul vettem, nem sértődtem meg. Volt hogy én szóltam neki..Teljesen normális ha szólunk egymásnak, mert inkább a párunk szóljon mint a barátok, rokonok fintorogjanak.

2012. szept. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

A nyelv hátulján vannak ilyen kis alagutacskák ( bocsi régen tanultam anatómiát) és oda rakodnak be ezek az illatanyagok. Moshatsz fogat egy nap százszor is, amíg azok nem ürülnek addig ontani fogod a szagot.


Én is imádom a hagymát (mindenfélét) és mi ezt úgy oldjuk meg, hogy a férjem is eszik. Így nincs gond.

Amúgy tényleg paraszt módon közölte, de az is gáz, hogy így össze tudtok veszni a semmin. Hány évesek vagytok, hogy még másnap is durciztok?

2012. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
92%

Recept: fokhagyma vagy chili után igyál tejet ,ez leköti a szagot (vagy almaecetes öblögetés, de ez a többségnek nem jön be)


1. szóltam volna a férjemnek, hogy hagyja ezt az alpári stílust mert én meg nem egy tajparaszthoz mentem hozzá.

2. meg kéne beszélni a dolgot mert enyhén szólva is... gyerekesek vagytok.

2012. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
*rakódnak
2012. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
30%

Ha jo kedvem van, es akkor mond ilyet, akkor lefogom, ramaszok, es elkezdek ra lihegni, kozben meg kerdezgetnem, hogy: Meg most is wc szagu, es meg most is budos? Es csak akkor hagyom abba, ha legyoz engem birkozasban. :D

Ha rossz kedvem van, es akkor mondja, akkor elkuldom melegebb egtajakra, es jol lecseszem.

De atlagban jo kedvem szokott lenni, mert ha rossz kedvem van csak egy picit is, akkor probalok vmi nyugtato tevekenyseget folytatni... :)

2012. szept. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

:DDDDDD ha egyszer olyan büdös volt a szád...akkor ugyan mi mást kellett volna szerencsétlennek mondania?? :D én is szoktam szólni a férjemnek, hogy jobb ha ki sem nyitja a száját, olyan büdös... és? ezen még soha nem sértődött meg...ettől még szeretem...de az igazság, az igazság... :D :D

arra, meg hogy most ő húzta fel a nóziját azon hogy nem szóltál hozzá reggelig...mondd, hogy kapja be... :d


nem tudom miért kell felnőtteknek is ilyen ovodás szinten lenniük...de komolyan... :DDDD

2012. szept. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

"Erre ilyet szól nekem röhögve"

Szóval hagymát ettél, amitől valljuk be mindenkinek büdös lesz a szája, ő meg ezt viccesen közölte veled. Mi ezzel a gond? Az lett volna a gáz, ha ezt halál komolyan közli, bár akkor is igaza lett volna, nem? Pasiból van, mit vártál tőle? :) Vissza kell vágni, szintén kötekedve-viccesen, vagy csak nem kell vele foglalkozni. Vagy ne egyél hagymát! :)

2012. szept. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!