Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerek mellett vállalnátok...

Gyerek mellett vállalnátok olyan munkát ami éjszakázós lehet?

Figyelt kérdés
12 éves gyerekről van szó, kettesben lakunk. Munkanélküli vagyok, beadtam a jelentkezésem az Auchanba mint pénztáros, és ma visszahívtak. Persze még alig van rá esély hogy fel is vegyenek, de a nyitvatartásuk 6-22 óráig tart. 6 órás munkára jelentkeztem. Ha esetleg bekerülnék, lehet olyat kérni hogy ne kelljen 22 óráig bent lennem, hogy mindig csak délelőttös legyek? Vagy ilyet nem lehet? Mert 11nél előtt nem érnék haza...
2012. szept. 19. 20:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
megmondom neked mit csinál este: megfürdik, vacsorázik, gépezik és megy csicsikálni. én 10 évesen is voltam otthon egyedül, és anyukám 12 órát dolgozott, szintén nem volt autónk, ja és nem 800 métert, hanem 3 km-t... hidd el nem fogja felgyújtani a házat vagy ilyesmi.. most komolyan mitől félsz ennyire? én a helyedben jobban félnék attól, hogy mivel munkanélküli vagyok csekket nem tudok befizetni és kikapcsolják mondjuk a gázt és nem tudok főzni és fűteni. akkor majd féltheted a gyerekedet attól hogy megfázik stb.. GONDOLKODJÁLMÁR!!! mitől félsz? hordj magadnál gázsprayt...vagy menj önvédelmi tanfolyamra, kevesebbe kerül, mint az alkalmankéni 2000...
2012. szept. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia én elvállalnám. Most is olyan munkahelyem van, ahol 5 műszakos a munkarend, de kevesen vagyunk, meg betegek is páran, tegnap jöttem be, kedden este mehetek haza, bent is kell aludnom, mert helyettesíteni kell több embert. Páromnak mindig délelőtt kell dolgoznia menni 8-12, addíg a társasházban egy idős néni vigyáz a gyerekre, vagy behozza a párom a munkahelyemre, eljátszik vele mindenki itt. Mondjuk Auchanban ezt nem lehetne megoldani, hogy beviszed magaddal.
2012. szept. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!