Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túlzás, ha egy 18...

Szerintetek túlzás, ha egy 18 éves gyerek 100. 000ft-ot kap havonta zsebpénzként?

Figyelt kérdés
Egyik családi ismerősünk mesélte, hogy ő ennyit kap..kicsit meglepett:D egy dolgozó ember kap ennyit havonta :D
2012. szept. 20. 20:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
46%
Ha meg tudják fizetni, akkor miért ne? Mindenki a legjobbat akarja a gyerekének. Persze irigykedem én is, de ha nekik ez így jó, akkor ki vagyok én, hogy ítélkezzem. Mondjuk az egy kérdés, hogy megtanulja-e rendesen beosztani a pénzt, ha beüt a krach... de azt sem lehet nyíltan kijelenteni ennyi alapján. Lehet, hogy mások hibájából már tanult eleget.
2012. szept. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 évané ***** válasza:
De ő már nem gyerek, hogy rendben lenne hogy dicskszik azzal, hogy mennyit kap. Már ezzel a tettével bizonyította azt, hogy neki személy szerint igenis sok, hogy ennyit kap, mert el van kényeztetve. Az ilyen gyerek max havi 5000-et érdemel, a megélhetését meg úgyis a szülei biztosítják.
2012. szept. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Váljon egészségére.Biztosan sok igaz "barátja" van
2012. szept. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
49%

22.

Nem tudjuk, milyen helyzetben és hogyan hangzott el, ennyi alapján ne ítélkezzünk.

2012. szept. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha ebből kell fedeznie a tanulmányait, esetleges albérletet és minden kiadását, akkor nem feltétlen túlzás, mert ezek sokba kerülhetnek.

Ha mindent alá tolnak, és pusztán költőpénznek kap ennyit, az akkor is túlzás, ha sok milliót keresnek otthon.

2012. szept. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Túlzás. Én akkor sem adnék havonta csak úgy a nagy semmiért 100ezer ftot a gyerekemnek zsebpénz címéán, ha milliomos lennék! Egyszerűen teljesen felesleges és ostoba módi ez...
2012. szept. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Én is ismertem olyat, elvált szülők gyereke, anyjával élt, apuci minden hónapban utalgatta a 100ezret a gyereknek.


Nagyon sokan ennyiért dolgoznak egy hónapban, van, aki még kevesebbért...

2012. szept. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!