Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te megengednéd a 11 éves...

Te megengednéd a 11 éves lányodnak, hogy piercingje legyen?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 00:27
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
29%
Igen bárhova.
2012. szept. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
91%

Nézd, ha okosabb akarnál lenni ennél a nagyon buta személynél, fognád magad, leszerelnéd, mondván: "nekem nem kell a tanácsod". Így viszont kiírtál egy provokatív kérdést, amire gyakorlatilag mindenkitől hasonló válasz érkezik(ezt nyilván tudtad előre), ezzel pedig azt az érzést keltjük bnenned, hogy igen, te jobb ember vagy, mint az a nő. Ez persze kétségtelen, de elég gyermeteg megoldás ezzel legyezgetni a hiúságod, ezzel bizonygatni a saját igazad.

Bocsánat az őszinteségért.

2012. szept. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedném meg. Esetleg egy kis felragaszthatós valamit...de azt is csak nyáron. Iskolába egy ilyen korú kislánynak nem való!
2012. szept. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
72%

20-as, a kérdésed elgondolkodtató. Átnéz a kulturális szokásokon, hagyományokon. Ezért mindenki lepontozott, de tőlem kaptál egy zöld kezet.


A fő kérdésre válaszolva: Egyelőre fogalmam sincs.

2012. szept. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
100%
Egy 11 éves kislánynak nem. Hadd maradjon meg még egy ideig csak kislánynak. Nekem sosem volt bajom a piercingekkel, nem vetem meg, ha valakinek van, csak ne "vagánykodni-akarásból" hordja. Márpedig egy kislánynak csak ezért kell. Szeretné azt érezni, hogy Ő már nagylány, szeretné, ha Ő lenne a legmenőbb a suliban... és a többi, és a többi. Meg van a véleményem, hogy szerintem milyen ember lenne később 14-20 évesen, és valljuk be, az eszetlen buta libákból elég sok van. Természetesen nem azt mondom, hogy ha valaki piercinget hord, akkor már rögtön buta, csak egy kislány meggondolatlan, meggondolatlanul akar és szeretne dolgokat, és ha meg is kapja, azt hiszi majd, hogy Övé az egész világ, és valószínűleg később is azt fogja hinni...
2012. szept. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
97%

Kérdésre válaszolva: Nem.


20-as!

Nem, nem nő be a lyuk. Nekem volt a szám fölött is és a köldökömben is, kivettem mindkettőt, de látszik is a nyoma.

De most vonatkoztassunk el a kérdéstől, hogy nem egy 11 éves gyerekről van szó, hanem pl. felnőtt emberről. Nagy kérdés, hogy hova szeretné, mennyire látszik, el tudná-e takarni. Ha vki olyan helyre rakat, amit el tud takarni, azzal semmi gond nincs. Megjegyzem részemről azzal a piercinggel sincs gond, ami látszik. De a mai világban az olyan piercingek, amik látható helyen vannak, nagyon nagy százalékban hátrányosan érintik az illetőt munkakeresésnél (tapasztaltam). Hogy miért? Azt a munkaadóktól kell megkérdezni. Szerintem se több, se kevesebb nem lesz azzal egy ember, mert van testékszere.

2012. szept. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
94%
Semmi képp nem engedném meg neki. Következő kérése mi lesz, műköröm?
2012. szept. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
87%
Jó,hogy nem óvodásnak csináltat piercinget.Menő lenne.Amúgy nem engedném.
2012. szept. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
100%
Fülbe igen, máshova nem.
2012. szept. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim válasza:
19%
Semmiféleképpen abbólva gyerekből már értelmes ember nem lesz :-(:-(:-(
2012. szept. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!