Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te megengednéd a 11 éves...

Te megengednéd a 11 éves lányodnak, hogy piercingje legyen?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 00:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
63%

Szia!


Ahh dehogy engedném.


Aki kérdezte miért érinti hátrányosan a munkavállalót, ha piercingje van: Ha én lennék munkaadó, legyen szó akármilyen munkakörről én is szívesebben alkalmaznék olyan embert, aki az eszével tűnik ki, nem a piercingjeivel. Aki nem feltűnési viszketegségből csináltatja, attól is csak bizonytalanságot, éretlenséget sugároz. Hiába tudom, hogy nem feltétlenül ilyen ez az ember, az első benyomás akkor is ez. Én pedig biztosan nem kockáztatnék, így is elég kockázat van egy munkaadásnál, ezt nem vállalnám be.

Ha pedig olyan munkakörről van szó, ahol ügyfelekkel kell kommunikálni, akkor meg végképp nem. Képzeljetek el egy fültágítós porszívóügynököt. Röhögve hajítanám ki a házamból.

2012. szept. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
79%
Én nem engedném! Még annyira gyerek!
2012. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim válasza:
100%

Nem engedném meg! Pedig nekem is voltak,sőt,ami másnak volt,már nem is tetszett.. Csomó embernek volt pl a nyelvében,de kivenni nem akartam,ezért kitaláltam,hogy az én nyelvemben legyen több. Aztán,ahogy láttam,egyre több embernek lett hasonló,inkább kiszedtem mind. De volt mind2 orrlyukamban,ajkamban,stb. Ha igazán akarja,akkor úgy is megvalósítja majd és nem fog lemondani róla pár év múlva sem. Viszont még nagyon kisgyerek,ezért nem.

Egy pc mentes kismama :)

2012. szept. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
77%
Jó úton halad a gyermek a mamája vezetésével, hogy minél hamarabb tini ribi legyen.
2012. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
100%

"Ha én lennék munkaadó, legyen szó akármilyen munkakörről én is szívesebben alkalmaznék olyan embert, aki az eszével tűnik ki, nem a piercingjeivel."


Ha munkaadó lennél, akkor kit választanál: egy eszével kitűnő, értelmes ÉS piercinges embert, vagy egy közepes képességű piercingtelent?

2012. szept. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ milyen munkakörről van szó és mennyi időt szánok ennek a felmérésére.

Ilyen munkanélküliségnél azt hiszem találnék olyat, akinek a külseje elfogadható, tehát bizalomgerjesztő és eszes.


Szalag mellé természetesen nem nézném ilyen szigorúan, bár kövezzetek meg, de nekem ott is jobban esne, ha olyan embert vehetnék fel, akinek a külseje bizalmat sugároz.


Nekem semmi gondom azokkal, akiknek testékszerei vagy tetoválásai vannak ne értsetek félre, de ettől még jobban megbízom abban, aki nem visel ilyesmit.

Ez ugyanolyan, mint az öltözködés.Más is szívesebben megy oda egy jól öltözött (nem drágán!!!) emberhez, mint egy olyan nőhöz, akinek a segge melle kint lóg.


Az emberek java része így érez, akár bevallja, akár nem.

2012. szept. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
Az "emberek java részét" kérdezted erről, vagy azzal, hogy ezt kijelented, úgy érzed, megnyertél egy vitát?
2012. szept. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:

Semmiféle vitában nem is vettem részt, nincs mit nyerni. Kérdeztek, én válaszoltam. Ha valaki nem ért egyet az nem az én problémám.

Erről pedig nem kellett kérdezni senkit, az egyik válaszoló saját maga írta, hogy hátrányból indul, akinek piercingje van és az én barátaim is hasonló okokból szedették ki, egyszerűen nem vették fel őket.


Nem kell ezt túlzottan magyarázni, elég ha mindenki belegondol a józan eszével, hogy egy étteremben, ha egy fültágítós orrpiercinges srác szolgálná fel a vacsorát az milyen lenne és ha egy jól öltözött testékszerektől mentes konzervatívabb megjelenésű pincér szolgálna fel az milyen lenne.

Szóval csak mert neked ez nem tetszik, attól még ez van.

Ha pedig vitatkozni akarsz erről, akkor keress mást, aztán majd az élet igazolja, hogy kinek mennyiben van igaza.

Nekem nincs a fülbevalón kívül semmim, úgyhogy hidegen hagy mennyire utasítják el a piercingeseket meg tetováltakat.

2012. szept. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
0%
én fényképes önéletrajzot kérnék és akinek a pofáján piercing van azt be se hívnám
2012. szept. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:

Jóég NEM!

Pedig nekem is van pár...de 11 évesen? Na ne.

L/25

2012. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!