Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te megengednéd a 11 éves...

Te megengednéd a 11 éves lányodnak, hogy piercingje legyen?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 00:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
100%
Én sem engedném.
2012. szept. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
78%

Igen.


Hármat a szájára, ami összeköti, alsó felső ajkakat, hogy soha többet ki se tudja nyitni ilyen idióta kérésre.

2012. szept. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
19%
Dehogy engedném. Azért vagyok az anyja, hogy lebeszéljem a hülyeségeiről.
2012. szept. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Pedig én aztán nem vagyok szigorú szülő, sőt, nekem is van piercingem, kamasz koromban meg még több volt, de 11 évesen nem engedném.
2012. szept. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
94%

Nem engedném meg.

De nem szólnék le mást, aki megengedi, mert semmi közöm hozzá. Te ezt a kérdést csak is azért írtad ki, hogy megerősítést kapj arra, hogy igen, igazad van, ők (az a másik szülő) a rossz. Tőlem ilyen megerősítést nem fogsz kapni, sajnálom. Az ő dolguk, hogy mit csinálnak.

2012. szept. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
18%

Hogyneee... sőt, még én magam mondanám neki, hogy azért ha már piercing, akkor legyen egy teljes hát vagy kar tetoválása is...-.-

Jesszusom, hova fajul a világ?

2012. szept. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
97%

Kettőt nem értek:


- Miért lesz rosszabb az ember a piercingtől? Ahogy valaki írta, miért nem lehet belőle értelmes ember? Az csak egy lyuk.


- Miért hiszi a többség azt, hogy ez a kezdet a teletetovált test felé? Vagy magatokból indultok ki, és ti nem tudnátok megállni, de ha ez így lenne, csak makulátlan, lyukatlan, varratlan emberek és telelyugatott tetovált emberek lennének. Hol van a logika abban, hogy ha piercinget akar, akkor majd műkörmöt is?


(Mellesleg én is ellene vagyok, bár nekem van piercingem, de az ostobaság és a logikus gondolkodás hiánya vérlázító.)

2012. szept. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
53%

Utolsó hozzászóló!


Szerinted rendben van az, hogy egy 11 éves KISlány piercinget akar, és az anyja meg is engedi neki? 11 évesen nem ilyenekkel kéne foglalkoznia. Valószínűleg látta valakinél, hogy neki is van, megtetszett neki, mert hú, csillog de szép... igen, tud szép lenni, de ne ennyi idősen! A többiek meg azért gondolják ezt, mert ha 11 évesen ilyen gondolatai vannak, hogy piercing, akkor 13 évesen miért ne akarhatna tetoválást? Elég erősen benne van a pakliban. És a nagyeszű édesanyja valószínűleg azt is meg fogja neki engedni.

2012. szept. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
71%
#10: Az.
2012. szept. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Majd 4-5 év múlva, ha még akkor is akarja majd.
2012. szept. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!