Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékenység? Hogyan győzhetné...

Féltékenység? Hogyan győzhetném le? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Fél évvel ezelőtt páromnak volt egy hülye húzása (nem megcsalás) akkor megingott bennem a belé vetett bizalmam, írásban írt valamit valakinek (bocsi, de konkrétumot nem írhatok) akkor nagyot csalódtam benne, ezer százalékban megbíztam addig benne, de csalódnom kellett, pedig tudom, hogy nem tett semmit, de a tudat, hogy amit írt, megőrjít, azóta sem hagy alább, hogy jobban bízzak benne. Mindig van 1-2 beszólásom, próbálok ezen változtatni csak nehéz.

Tiszta szívemből szeretem, tudom, hogy ő is, csak rágódok a már fél évvel ezelőtt történtek után is.

Félek, hogy ezzel saját magam rontom el az amúgy jól működő kapcsolatunkat.

Valami anácsot várok, hogy valakivel megesett ilyen? Hogy tette túl magát?


Bocsi, hogy hosszú lett.



2012. szept. 22. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól függ mi volt az, amit írt másnak?
2012. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nőkkel kapcsolatos. Sajnos többet nem írhatok ki.
2012. szept. 22. 20:59
 3/13 anonim ***** válasza:
Írd ki bakker vagy nem tudunk segíteni. Anonim oldal, ne izéljél már!
2012. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ja, anonim, írd már le, hát nemigaz...akkor hogyan segítsünk??
2012. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az én párom 1éve írt egy lánynak,hogy találkozzanak.Rákérdeztem milyen szándékai voltak és bevallotta,hogy komolyabb szándékokkal szeretett vna találkozni a lánnyal. Azóta egyszer már szakítottunk. Kibékültünk,de mindig attól félek,hogy megcsal. Nem bízom benne és úgy érzem,hogy ennek semmi jó vége nem lesz,ezért jobbnak látom,ha szakítunk.

Nem tudom,h a te párod mit írt,de ha nyomot hagy benned és úgy érzed nem tudsz továbblépni akkor az rámegy a kapcsolatotokra. Derítsd ki miért írta,amit írt. Valahogy próbálj meg továbblépni ezen.

2012. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3,4 Na mi van,uncsiztok?XD
2012. szept. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok mint te.

Én sem tudok felejteni.

Sajna a féltékenységet nem tudod,hogy kezelni,vagy ha van erre mód én is szívesen megtudnám. :(

2012. szept. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én 4 hónapos terhesen találtam egy levél- piszkozatot, amit az akkori férjem az exének írt. Megírta neki az új számát, hogy örülne, ha újra taliznának, stb. Csak azt felejtette el megemlíteni, hogy van egy terhes felesége...

Ennek már 14 éve, de még mindig emlékszem arra a döbbenetre, amit akkor éreztem. Nem is tudtam túltenni magam rajta, pár év múlva válás lett a vége. Ezért, meg más okokból.


De ha tényleg szeretitek egymást, és van értelme együtt maradnotok, valahogy fel kell dolgoznod.


Én abban a pillanatban kiábrándultam a férjemből, és nem állt helyre a bizalom.

2012. szept. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Minek nézel bele a privát üzeneteibe???
2012. szept. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért néz bele a privát üzeneteibe? Ha egy párt alkottok,nincs ilyen módon privát rész! Ennyi!
2012. szept. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!