Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékenység? Hogyan győzhetné...

Féltékenység? Hogyan győzhetném le? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Fél évvel ezelőtt páromnak volt egy hülye húzása (nem megcsalás) akkor megingott bennem a belé vetett bizalmam, írásban írt valamit valakinek (bocsi, de konkrétumot nem írhatok) akkor nagyot csalódtam benne, ezer százalékban megbíztam addig benne, de csalódnom kellett, pedig tudom, hogy nem tett semmit, de a tudat, hogy amit írt, megőrjít, azóta sem hagy alább, hogy jobban bízzak benne. Mindig van 1-2 beszólásom, próbálok ezen változtatni csak nehéz.

Tiszta szívemből szeretem, tudom, hogy ő is, csak rágódok a már fél évvel ezelőtt történtek után is.

Félek, hogy ezzel saját magam rontom el az amúgy jól működő kapcsolatunkat.

Valami anácsot várok, hogy valakivel megesett ilyen? Hogy tette túl magát?


Bocsi, hogy hosszú lett.



2012. szept. 22. 20:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha őszinte a kapcsolat,nem kell titkolózni!!!!!
2012. szept. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Csak együtt tudjátok leküzdeni! És úgy is hosszú és nehéz!
2012. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Helyreállt a bizalom? Együtt vagytok még? Hasonló cipőben járok, nem bírom már a vitákat, mit tehetek vajon?
2013. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!