Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az én családommal miért csak...

Az én családommal miért csak a rossz történik, miért süllyedünk egyre lejjebb? Nem bírom már!

Figyelt kérdés

Folyamatosan érnek minket a negatív hatások, egyre rosszabb a helyzet. Apukám alkoholista, gyakorlatilag ebből indul ki szinte minden. Egyre többet ivott, egyre kevesebbszer ment el dolgozni, egyre nagyobb adósságaink lettek. Gyerekkoromban sem voltam boldog, de most már olyan szinten vagyok érzelmileg labilis, hogy már egy kicsi stressztől is elsírom magam, folyamatosan csak őrlődöm. Apa az ital hatására agresszívvá vált, emiatt iszonyatosan magamba fordultam, alig vannak barátaim, képtelen vagyok új kapcsolatokat kiépíteni. És akkor ezek mellé még jöttek az évek során mindenféle negatív élmények, nagyszülők, háziállatok halála (az utóbbiak halála ugyanúgy megviselt, mint a nagyszüleimé, mert csak velük tudok igazán önmagam lenni...), és még sok-sok kis dolog. De most a legrosszabb, apának nincs munkája már negyed éve, egy fizetésből élünk, csak úgy halmozódnak az adósságok, a testvérem nagyon beteg, és nem találják az okát, mi baja van... A tanulásra sem tudok koncentrálni, folyamatosan ideges vagyok, nem tudok megnyugodni. Mikor lesz már ennek vége? :'(

Én is boldog akarok lenni! :'(

17/L


2012. szept. 24. 15:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kap egy szakajtó mézessüteményt, aki kiegészíti kettes válaszoló írását, úgy, hogy az helyeselhető legyen. Ebben a formában tiltanivaló és erősen hiányos.
2013. jan. 1. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!