Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok is folyamatosan megy...

Nálatok is folyamatosan megy a politizálás, sopánkodás, felháborodás családon belül?

Figyelt kérdés

Apám mindig is nagy politizálós volt, a családi összejöveteleken rendre bele kellett bonyolódni ilyen témába. Viszont egy ideje azt vettem észre, hogy minden áldott nap (de konkrétan, túlzás nélkül mindennap) felhozza a témát, hogy mennyire elképesztően gáz ez az ország és a helyzet, a kormány, a bankok, a zsidók, az emberek..... Ez már önmagában is kiakasztó számomra, mert borzalmas mindig ugyanazt hallgatni, de a durva, hogy már anyám is elkezdi ezt apám nélkül, ő is ugyanazt fújja, mi több, múltkor nővérem jött át hozzánk és ő is elkezdte.

Engem ez nagyon kikészít... Tisztában vagyok én is a helyzettel, nem dugom homokba a fejemet, viszont azt is tudom, hogy attól, hogy folyamatosan beszélünk a dologról és sopánkodunk, nem lesz semmi változás.

Én alapból egy életvidám, mosolygós ember vagyok pozitív gondolatokkal, de érzem azt, hogy itthon teljesen elnyom ez a szándékosan gerjesztett negatív hangulat...


Érdekelne, hogy más családoknál is így van-e, és ha igen, hogyan kezelitek ezt a helyzetet? Mit tehetnék? Elköltözni nem tudok, de ezt tényleg nem bírom már... Ha megjön apám munkából, akkor elvonulok a szobámba, mert nem akarom állandóan hallgatni a nyavajgásukat híradónézés közben. De ez sem megoldás, mert azt akarom, hogy ők se beszéljenek ezekről napi rendszerességgel. Szeretnék pozitív légkört itthon...


2012. szept. 25. 13:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Elég nagy baj,megmérgezi a család életét.

De ha még zsidózik is,az külön rossz,mert akkor Jobbikos,és azok a hívők a legbutábbak.Akkor sajnálom,hogy ilyen ember mellett élsz,aki ilyen nézeteket vall.

2013. nov. 25. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!