Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha megtudnátok...

Mit tennétek ha megtudnátok hogy a barátnőtöket csalja a férje egyik ismerősötökkel?

Figyelt kérdés
Nem tudó mit tegyek.elmondjam?vagy ne mind 3szereplővel jóban vagyok...
2012. szept. 27. 12:01
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Legjobb barátnőm volt amíg nem szültem(15hónapja).azóta hogy nem dolgozunk együtt,csak havi 1alkalommal talizunk :(sajnos vagy neki vagy nekem nem jo az időpont,pedig szoros volt addig a kapcsolatunk.márt telefonon is ritkán keres... :(
2012. szept. 27. 12:20
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég önzőek az emberek ezzel a semmilyen hozzáállással: mindig a hírhozó a rossz.... magyarán nem akarsz a szar alá lapátot tenni.

Én anno elmondtam csak ismerősömnek is, hogy hülyére veszik és kihasználják. Persze én voltam a rossz, de a tiszta lelkiismeret számomra többet ér, bármely emberi kapcsolatnál.

2012. szept. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Megosztanám vele azt az információt pontosan úgy, ami hozzám eljutott v. amit én tudok, de nem találgatnék.


X azt mondtam hogy viszonya van a férjednek Y-nal.


Láttam hogy a férjed fogta a kezét/megcsókolta/megkef..te Y-t

2012. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha már rákérdezett, én elmondanám.
2012. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
51%
Nem mondanám el. Rájuk tartozik. A csajnak kell észrevennie és megoldania a dolgot. Szerintem abból kell kiindulni, hogy ez magánügy. Másokkal is előfordul és gyakran senki sem figyelmezteti a megcsalt félt. Neki kell megoldania ezt a kényes szitut.
2012. szept. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Ha mar rakerdezett konkretan, akkor elmondanam en is.
2012. szept. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Elmondanám. Vagy nem nevezném magam a barátnőjének.
2012. szept. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
" vétkesek közt cinkos aki néma"
2012. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én ráijesztenék a férjre. Beszélnék vele, és azt mondanám, hogy tudok róla, és szóltam a feleségének. Elég esélyes, hogy úgy beparázik, hogy hazamegy és magától vall mindent, pláne hogy asszonyka gyanakszik, tehát valószínű fog is kapni otthon kérdéseket...
2012. szept. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
18-asnak igaza van.A másik meg nem tőled fogja hallani először,tehát nem te vagy a hírhozó!Én elmondanám mert mégis egy barátnőről van szó és ha nem szólsz neki aztán meg kiderül valami úton-módon akkor te leszel a sza@,hogy te is h@lyének nézted!
2012. szept. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!