Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs ideje és kedve velem...

Nincs ideje és kedve velem foglalkozni. Megcsal (t)? Mi baja van?

Figyelt kérdés

Régebben tök jól ment minden mostanában meg mindig fáradt, más dolga van vagy csak nincs kedve semmihez. Amikor beszélgetni akarok általában nincs rá ideje, majd később megbeszéljük de később meg már fáradt és olyankor alapból lehetetlen vele beszélni. Nem akar velem elmenni sehova pedig régen mindig mennem kellett vele. Már vagy egy hónapja nem voltunk együtt és már nagyon kivagyok, naponta többször is rámászok de mindig arrébb megy és békén kell hagynom. Mindig megkérdezem hogy mit érez ilyenkor és elkezd veszekedni, hogy sose hagyom békén és egész nap piszkálom. Tök jó hogy reggeltől estig dolgozom minden nap, néha hétvégén is. Mostmár kezd belőle elegem lenni hogy nem lehet vele semmit csinálni mert egyből elkezd hisztizni és mindig leráz. Kezdem azt hinni, hogy talált magának mást. Valamelyik nap felidegesített ezért kicsit durva voltam vele de leültettem és elkezdtem vele beszélni és megkérdeztem, hogy megcsalt-e vagy miért nem foglalkozik velem, erre elkezdett veszekedni, hogy állandóan féltékenykedek meg a bizalom. De akkor miért nem mondja, hogy miért ilyen? Hogy beszéljek vele?

29/F


2012. szept. 27. 17:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Mióta vagytok együtt? A lány hány éves? Lánynak vagy neked esetleg első kapcsolat? Nincsenek munkahelyi gondjai vagy olyasmi gondja mai most nagyon leköti(akár munkanélkiség, akár haláleset)
2012. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy dolgozik ahogy eddig és nem halt meg senki. 26 éves és 6 éve vagyunk együtt, ilyeneket még nem csinált.
2012. szept. 27. 17:54
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja és nem első.
2012. szept. 27. 17:55
 4/14 anonim ***** válasza:
19%

Valamitől fél.Kérdezd meg mitől.Ha nem válaszol hagyd ott.Elvégre ennyi erővel a falnak is beszélhetsz,nem lesz különbség.


Vagy nem meri kimondani,hogy talált valakit,vagy a saját kis tervei alapján kívánja tervezni az életét,amibe neked nincs beleszólásod.


Szerintem békésen hagyd ott,lehet ő is ezt akarja csak nem akar ő a hunyó lenni?

2012. szept. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%

Mióta vagytok együtt?

Lehet, hogy tényleg rossz passzban van. Kb. mióta tart ez? Mit csinál? dolgozik? tanul? Nem lehet hogy ott van valami probléma?

Nem feltétlenül van más a képben, de elképzelhető. Viszont nagyobb a valószínűsége, hogy kicsit besokalt. Nem akarok vészmadár lenni, de az sem kizárt, hogy egyszerűen már nem szeret téged, nem bír elviselni, de ahhoz viszont gyáva, hogy ezt beismerje.

2012. szept. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Tehát 20 éves volt, mikor összejöttetek, szinte biztos vagyok benne, hogy elege van. Elképzelhető, hogy most kezd rájönni, hogy jó lenne még kicsit élni, mielőtt beveszi az a bizonyos, munka-takarítás-számlák nevezetű állandó mókuskerék.
2012. szept. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jó lenne még kicsit élni? :D Ne röhögtessetek már, könyörgöm, milyen sz.r duma már ez!


Kérdező: a leírtak alapján nekem is az volt az érzésem, hogy folyamatosan nyaggatod és nem hagysz neki levegőt. Kicsit szeretne egyedül lenni, hát akkor add meg neki. Ne menj oda hozzá, ne kezdeményezz beszélgetést - mást meg végképp ne. Ne piszkáld azzal, hogy mi baja van. Hagyd békén pár napig, ennyi az egész. Majd ha így, 0 kommunikációval és kontaktussal eltelik 1 hét és nincs változás, akkor kezdj el gondolkodni. Illetve akkor sztem már nem is kérdés hogy ő már nem akarja ezt a kapcsolatot. De egyelőre mondom, csak hagyd békén és ne b.szogasd.

2012. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát nálunk uez van pepitában,m nálatok! Mi 7 éve vunk együtt. Én ugyanúgy dolgozom,m te,csak nekem még hozzájön a házimunka meg a gyerek,m ő semmit nem csinál meg otthon! Én kezdeményezem a szexet,de most kipróbáltam,h ezt a részét ráhagyom,így most már egy hónapja nem volt semmi! Már a falat kaparom. Nincs rá bizonyítékom,de tuti,h csaj van a dologban. Szerinem nálatok is. Vagy ha nem,akkor megunt téged. Mond meg neki,ha így folytatja,vége lesz. Ha ezután sem változtat,biztos nem szeret már. Én is ma fogom ezt megmondani,mert betelt a pohár!
2012. szept. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem változott valami az életében?


Én is hasonló vagyok mostanában, de nem a férjemmel van bajom. Új munkahelyen kezdtem, egész nap figyelni kell és kommunikálni, sok túlóra, estére már a fülemen folyik ki az agyam. Amint hazaérek, a falat szeretném bámulni, ő meg beszél, ontja magából a kérdéseket és a sztorikat.

Nekem egyszerűen nincs kapacitásom odafigyelni már.

Szerencsére ő megértette és most már egy órát békén hagy, miután hazaérek, utána már én is nyitotabb vagyok.

2012. szept. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem akarlak kiábrándítani, de mikor én ilyeneket csináltam, akkor már nem szerettem annyira a barátom, mint azelőtt, azért nem akartam pl.szexet, és azért hárítottam a közeledését. Idegesített, hogy mindig jött, meg rám akart mászni stb.

Én nem csaltam meg, hanem előbb szakítottam, mert így tartottam korrektnek. De már más járt a fejemben, ezért sem akartam tovább húzni a dolgot.

2012. szept. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!