Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? Elmondanátok...

Ti mit tennétek? Elmondanátok édesanyátoknak? (lent)

Figyelt kérdés
Sokat fájt a hátam,gerincem,ezért elmentem orvoshoz,aki csináltatott röntgenfelvételt,amiből kiderült,hogy van a gerincemben egy születési rendellenesség,ez okozza a fájdalmat.A doki kérdezte,hogy véletlenül nem dohányzott-e vagy nem ivott ill. nem volt-e valami káros szenvedélye anyukámnak a terhessége alatt.Mondtam,hogy dohányzott,mikor terhes volt velem.Az orvos szerint nagy a valószínűsége,hogy emiatt deformálódott a gerincem és emiatt a rendellenesség miatt soha nem végezhetek semmilyen fizikai munkát.Ti elmondanátok édesanyátoknak,hogy lényegében elképzelhető,hogy miatta alakult így az egészségem? Hajthatatlan,már 35éve dohányzik,nem képes leszokni.Én kicsi súllyal is születtem,azt hallottam ez is lehet az anya dohányzása miatt.Nem ítélkezem anyám felett,félreértés ne essék,és imádom őt,ő a mindenem.De talán jobb,ha ez az én titkom marad,hisz egy szülő biztosan összetörne,ha tudná,hogy ő felelős a gyermeke betegségéért!
2012. szept. 29. 17:18
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Nincs harag emiatt :).
2012. szept. 30. 01:55
 42/45 anonim ***** válasza:
38%
Én mindenképp elmondanám neki, szégyellje magát, maradandó károsodást okozni a gyereknének egy hülye szokás miatt. Lehet hogy a hír hallatára sokkot kap és le is szokik. Ne legyen már fontosabb a gyerekénél a cigi. Sőt, valószínű mindenkinek elmondanám, érezze rosszul magát, nagyon önző volt. Megáll az eszem amikor a korház körül bújkálnak a cigiző terhes nők az orvos elől. Az ilyennek nem való a gyerek.
2012. szept. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Nyitott gerincet nem okozhat a cigi, felesleges őt hibáztatni, abban az időben még a folsav se volt ennyire előtérben. Ma már tudják, hogy az is lehet az oka, de akkor még nem. De a dohányzásra ne fogja már senki.
2012. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 Abibh válasza:
0%
Lehet változtatni a múltan? Nem! Elmondod,nemmondod el,ugyan ott vagy.Én inkább arra törekednék,hogy meggyőzzem arra,hogy a dohányzás nem jó,és nem csak azért mert vagyonokat költenek rá az emberek,nem csak azért mert káros az egészségre hanem azért mert bálvány imádás és ez bűn. Mond 4el ezt neki,lehet megfogja érteni ha a saját gyereke figyelmezteti. Áldjon meg az Úr.
2012. okt. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
hát az "Úr" már megáldott...ő nem fog leszokni és akárki állna neki őt téríteni,neki sem menne.amúgy nem hiszek istenben,de köszi.
2012. okt. 3. 08:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!