Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg Én vagyok a rossz?

Tényleg Én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
Vettünk közösen egy házat anyámmal,van egy kert hozzá,nem foglalkoztam vele eddig, néha levágtam a fűvet,ennyi.Anyám kertészkedett benne.Ma mondtam neki hogy egy kis részt válaszunk le neki,ahol lesz egy kis kert,a többit befüvesítem,és szépítgetem idővel,erre ő már beszélt a rokonokkal,hogy ide jöhetnek a kertet művelni segíteni,mert nekik nem lehet sajátjuk,mert panelban laknak.Erre Én közöltem,hogy mondja vissza,jól összevesztünk ezen?Tényleg nincs igazam az én kertem is, és szeretném megcsinálni,és anyámnak is maradna hely benne?

2012. szept. 30. 09:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
igazad van. te döntésed és beleegyezésed is kell ehhez, vagy kellene. én sem örülnék.
2012. szept. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Eddig te nem foglalkoztál vele, honnan tudhatta volna, hogy most már érdekel?
2012. szept. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Ez nem normális. Neked van igazad!
2012. szept. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

kedves 2-ik válaszoló

igen eddig nem foglalkoztam vele 1 éve költöztünk,na de megkérdezhette volna,és most lemondhatná,ezen nem kellene veszekednie szerintem,közös,a mienk,az Övé is Én tiszteletben tartom,hogy szeretne kertészkedni,és mivel elég nagy Én is szeretnék benne helyet nem tudom miért nem lehet normálisan megbeszélnem a saját anyámmal,és miért olyan kínos ,hogy lemondja a rokonok részéről a dolgot,Ők is megérthetik.

2012. szept. 30. 09:58
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem normális dolog! Az oké, hogy Ti felosztjátok, hogy legyen kiskert, meg füves rész is, az teljesen rendben van. De az, hogy a panelból a rokonok menjenek termelni, az nagyon nem oké. Azt nézd mindig ki, mit csinál épp. Az embernek kell az, hogy tudja, ha kimegy a kertbe ott csak azzal fut össze, akivel egy fedél alatt lakik.
2012. szept. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nagyon mérges vagyok,szerintem sem normális,hogy idehívja a rokonokat,amúgy a (testvére meg a felesége)ez már nem az első eset,hogy veszekszünk,ugy érzem anyám nem tudja elfogadni,hogy most már ez nem csak az Ő háza hanem az enyém is,már bánom ezt az összeköltözést nagyon .
2012. szept. 30. 10:06
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
A vízdíjat, a locsolás miatt ki fizeti majd? Vagy ti adtok mindent + a termést is ők legelik le? Akkor elég nagy marhák lesztek...
2012. szept. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Hiába nem foglalkoztál vele eddig, meg kellett volna kérdeznie téged is. Amúgy a gesztus szép anyukádtól, csak nem így kellett volna intéznie.

Megoldás lehet, ha van rá igényed, ha azt mondod, belemész, de cserébe a termésből adjanak neked is valamennyit.

2012. szept. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%
Miért írod az én-t nagy betűvel..? Ennyire sokra tartod magadat?
2012. szept. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az Ő -t is és Ők-et is nagy betűvel írtam és írom,és igen sokra tartom magam,de másokat is,sokra tartok.
2012. szept. 30. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!