Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg Én vagyok a rossz?

Tényleg Én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
Vettünk közösen egy házat anyámmal,van egy kert hozzá,nem foglalkoztam vele eddig, néha levágtam a fűvet,ennyi.Anyám kertészkedett benne.Ma mondtam neki hogy egy kis részt válaszunk le neki,ahol lesz egy kis kert,a többit befüvesítem,és szépítgetem idővel,erre ő már beszélt a rokonokkal,hogy ide jöhetnek a kertet művelni segíteni,mert nekik nem lehet sajátjuk,mert panelban laknak.Erre Én közöltem,hogy mondja vissza,jól összevesztünk ezen?Tényleg nincs igazam az én kertem is, és szeretném megcsinálni,és anyámnak is maradna hely benne?

2012. szept. 30. 09:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10%
Csak az ő-t szokás naggyal, nem illik az én-t nagy betűvel írni, mert nagyképűen hangzik, de te tudod.
2012. szept. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez még a jobbik eset, az én férjem az én kertem (örökség) termését el szokta osztogatni. Mi műveljük, soha nem segítenek a családtagjai semmiben, de elosztja pl. a leszedett gyümölcsöt a szülei, testvére, testvére gyerekei között, a legdurvább , hogy a saját gyermekünket és családját kihagyta. Nekünk a hibás, ütődött darabokat hagyja. Ja, és ha szólok, természetesen én vagyok a rossz, az irigy.
2012. szept. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

A férjed nem semmi.Szerinted miért csinálja?

Bár ha anyám odaadja amit Ő megtermel,az nem igazán érdekelne.De,hogy lassan már ki sem mehetek a kertbe,mert a rokonok ott kertészkednek majd,az egy kicsit felháborít.Csak mert eddig nem törődtem vele,ez még nem jogosítja fel anyámat,hogy szinte odaadja nekik a helyet.Az egyik szobát nem használjuk,legközelebb beköltöztet valakit?

2012. okt. 1. 06:31
 14/16 Atlius válasza:
Szerintem sem jó ötlet. Ez már a privát szféra megsértése, ha jóban vagy ezekkel a rokonokkal, ha nem. Beszéld le anyukáddal, hogy ez a szívesség sok kellemetlenséggel járna neked is, és biztos vagyok benne, hogy idővel neki is, haszon ide, vagy oda.
2012. okt. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem lehet lebeszélni:(

Szerinte én kiutálom innen a rokonokat.

Még jobban összevesztünk,ugyanis kértem,hogy szóljon akkor nekik,hogy nem jöhetnek.

De nem tette,és nem is hajlandó szólni nekik.

2012. okt. 6. 12:11
 16/16 anonim ***** válasza:
Van szád, szóljál te.
2012. okt. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!