Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem lennél boldog a párodda...

Ha nem lennél boldog a pároddal, megmondanád neki kerek perec?

Figyelt kérdés

Vagy hogyan közölnéd?


Ha nem szakítani akarnál, hanem csak egyszerűen nem érzed jól magad így és szeretnéd ha jobb lenne.


2012. okt. 3. 20:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Igen megmondtam neki, hogy boldogtalan vagyok mellette, mert önzõ, mégis mellette vagyok hosszu évek óta.
2012. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mi pont most vagyunk egy ilyenben, tegnap beszéltük meg úgy igazán őszintén a dolgot. Nem is az, hogy nem vagyok boldog, csak sokszor unalmas vele. Már ma érzem, hogy sokkal jobb a helyzet, ölelkeztünk, kedveskedett, én is érzem, hogy tényleg szeretem őt, és szükségem van rá.
2012. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
én hétvégére tervezek egy beszélgetést erről... nekem is sokszor unalmas vele... :/
2012. okt. 3. 22:24
 14/20 anonim ***** válasza:
Szólj minél előbb, mert úgy még könnyebb lehet megoldani. Sok szerencsét:)
2012. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Megmondam, pont így. Nagyon sok minden változott, sokkal jobb de még mindig van min javítani azért :)

20/L

2012. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én megmondtam. Nem nagyon érdekelte. Szakítanom kellett volna, nem pofázni.
2012. okt. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Már volt, hogy mondtam. Olyankor mindig átértékelte a helyzetet és közösen dolgoztunk rajta. Szerintem egy komoly kapcsolatba ez bele kell hogy férjen
2012. okt. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én már most megpróbáltam elejét venni ezeknek a dolgoknak, és megbeszélünk mindent, ami zavaró (pl. hogy engem feszélyez, ha akkor is nyalna-falna, tapizna, amikor az anyukája is ugyanabban a szobában van, nem azért, mert meglát, hanem mert feszélyez, és kész... meg az is, hogyha nézünk vmi zenés műsort a tévében, akkor ne dumálja végig hangosan oda nem illő dolgokról, mert akkor a lényeget nem hallom :D... szval kb. minden zavaró dolgot letisztázunk). De ha ez lenne, megmondanám. Mert néma gyereknek anyja sem érti a szavát... aztán abból is sok mindent le lehet szűrni, hogy hogyan reagál.
2012. okt. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én 5 év után érzem így kb fél éve hogy nem vagyok boldog, nem is nagyon akarok találkozni vele, de nem mondom meg. Nem akarom megbántani, de tudom hogy meg kéne mondanom. Már nem is szeretem úgy...

22l

2012. okt. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
IGEN!
2012. okt. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!