Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakító ok lehet egy baba?

Szakító ok lehet egy baba?

Figyelt kérdés

Adott egy 20L és egy 22F korábban már jártak most ùjból folytatni szeretnék, a fiú korábban szeretett volna a lánytól gyereket, na de most 1hónapja van viszony köztük, a lánynak volt előtte közvetlenûl kapcsolata 1évig most pedig kiderült hogy terhes a lány a másik fiútòl!!

A férfi akiről szó van, nagyon szereti a lányt de így már szakítani akar!!! Hasonló eset? Vélemény??


2012. okt. 4. 00:41
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Kérdező : én válaszoltam először

kérdezted,mi lehet még a háttérben az önérzeten kívül?tudod,ez borzasztóan abszurd szituáció,tehát ezer más dolog lehet itt,mi nem tudhatjuk.

de amit a nő csinál,az se nem felnőttes,se nem fer.normális ember nem teszi ki ennek a párját,akit elvileg szeret.ha elvakultan szeretné a babát,nevelje fel önállóan.nem lehet és nem is szabad senkit sem ráerőltetni arra,h más babáját nevelje fel.ráadásul 1 22 éves fiatal férfiról beszélünk.ezen gondolkodjon el a barátnőd erősen

2012. okt. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
88%
En pont az exemtol lettem terhes nagyon-nagyon regen.Az akkori baratom kidobott jogossan emiatt. Az exem nem fogadott vissza hallani sem akart a gyerekrol mert o nem akart foleg tolem nem.Ket szek kozul pad ala estem es a baba is elment magatol.Tanultam belole soha tobbet vedekezes dupla gyogyszer es ovszer nelkul senkivel nem szexeltem.Jol rafaztam nagyon rossz evem volt total depressios lettem ami mai napig is osszeszorul a szivem ha erre gondolok meggondolatlan felelotlen eretlen liba voltam de ugyanugy az exem is hiszen eszebe sem jutott vedekezni es meg sem kerdezte tolem szedek e valamit.A sors jol megbuntetett azert mert engedtem a kisertesnek hagytam magam rabeszelni egy kis nosztalgia szexre.
2012. okt. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy az exe már tudta, hogy terhes, és kidobta a csajt, és csak ezért játszotta el a csaj hogy ő szakított a régi-új fiú miatt... közben csak reménykedett hogy ha az igazi apának nem kell a gyerek, hátha a régi majd lesz olyan balek és bevállalja!
2012. okt. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető, hogy egy 22 éves fiatal fiú nem akar egy idegen gyerek apja lenni. Előtte az egész élet arra, hogy saját családot alapítson a későbbiekben...
2012. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Na ebből látszik, hogy se a kérdezőnek se a barátnőjének fogalma sincs arról mivel jár egy kisbaba :) Megértem a pasit hogy lelép. Saját gyerek is rendkívül megterhelő mind anyagilag mind fizikailag, nemhogy másé. Ettől függetlenül, ha fennmarad az ismerősi kapcsolat közöttük, a baba születése után ha nagy a szerelem, lehet hogy visszamegy a srác, mert látja hogy miről van szó, és a nő már kialakított egy életvitelt a gyerekkel együtt. Így nincs a fiún akkora felelősség.
2012. okt. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Kérdező, te legalább annyira buta és naiv vagy, mint a barátnőd.

Mi az, hogy nem befolyásolná a srác életét egy gyerek? Te normális vagy?

Szerintem világos a szitu. A gyerek apjának nem kell a baba, ezért a csaj gyorsan keresett egy balekot, az exét, hátha ő lesz olyan vakon szerelmes, hogy majd eltartja őt és a gyerekét. Hát szerencsére nem. Én azt a szegény gyereket sajnálom a legjobban, mert az anyja olyan egyszerű teremtés. Lerí a gondolkodásmódjáról, hogy még gyerek (ahogy a tiédről is). Persze annyi esze nincs, hogy elvetesse, de az a baj, hogy a felneveléséhez is túl primitív a lány.

2012. okt. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen jóhogy szakítóok! Mégis mit gondoltál? Egy baba még házasságokat is tönkretesz, nemhogy két kis hülyegyerek kapcsolatát, ahova egy harmadik féltől csúszik be egy gyerek!


Hogy gondoltad, hogy egy fiatal srác egy gyerekes anyának a nyűgjeivel akar évekig szenvedni?

A sok babával járó nyavalyát nem fogja tolerálni egy 22 éves srác. Egy 22 éves fiú még élni akar, szórakozni, független és gondtalan lenni, nem valaki másnak a kölykéhez igazítani az életét, meg egy gyerekes anyát támogatni!


Az idegen babával járó nyavalyákkal, anyagi nehézségekkel, gyereknevelési elfoglaltságokkal terhelt nővel nem fog együtt maradni egy fiatal srác, aki még élni akar, szórakozni, független lenni stb. A srác talál majd egy fiatal, gyerektelen, gondtalan lányt, és majd 10 év múlva vállal saját gyereket.

2012. okt. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!