Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakító ok lehet egy baba?

Szakító ok lehet egy baba?

Figyelt kérdés

Adott egy 20L és egy 22F korábban már jártak most ùjból folytatni szeretnék, a fiú korábban szeretett volna a lánytól gyereket, na de most 1hónapja van viszony köztük, a lánynak volt előtte közvetlenûl kapcsolata 1évig most pedig kiderült hogy terhes a lány a másik fiútòl!!

A férfi akiről szó van, nagyon szereti a lányt de így már szakítani akar!!! Hasonló eset? Vélemény??


2012. okt. 4. 00:41
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:
90%

Lehet szakító ok, bőven, nem mindenkinek fér bele, sőt, szerintem az a ritka, ha valaki vállalja.

Bár az én ismeretségi körömben van egy srác, aki már úgy ismerte a későbbi feleségét, hogy már babát várt mástól. A kicsit sajátjaként neveli, a gyerek utolsó információm szerint nem is tudja, hogy nem ő az apja, most 12 éves. Úgyhogy vannak pozitív példák is, de szerintem ezek csak a kivételek, amik erősítik a szabályt. Szerintem aki gyereket akar, senki nem arra vágyik, hogy más gyerekét nevelje, akkor már sajátot. Főleg mert nagyon sok konfliktussal jár egy gyerek, és szerintem ezt fokozza, ha a férfi arra gondol, hogy jézusom, nem is az enyém, és miatta van vita, rombolóan hat a párkapcsolatra is, stb... Szerintem ez nagyon kényes dolog, kevesen vállalnák be.

2012. okt. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Nem volt tervben hogy szakít azzal a férfivel, emiatt a srác miatt történt a szakítás!
2012. okt. 4. 01:45
 13/37 anonim ***** válasza:
59%
Ez a csaj felejtős,menjen csak vissza az exéhez!Más kölykét felnevelni időpocsékolás,a hallhatatlanság a génjeinkben van,szóval a cél a saját gyerek felnevelése.
2012. okt. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
93%

"Pedig a lány gyözködte a mostani barâtját hogy ez az ő életét nem befolyásolná de vmiért nem tudja!" - már bocsi Kérdező (#5), de a barátnőd szerinted százas, amikor ilyenről győzködi a párját? Hogy képzeli el azt az életet, ahol a párját, a közös életüket nem befolyásolja semmiben, hogy ő terhes, aztán gyereket szül???

Egyébként igen, egyértelműen lehet szakító ok, bár ha az illető korrektül szól a kapcsolat elején, hogy mi a pálya, és a férfi is akar gyereket az élete ezen periódusában, akkor nem feltétlen az, csak többnyire. Én mondjuk valszeg elgondolkodnék, ami kb addig a pillanatig tartana, amíg nem kezd el győzködni, hogy nem vár el tőlem semmit, és az én életem nem is érintené, ott azonnal dobnám, mert vagy totál irreális, vagy gátlástalanul hazudik.

2012. okt. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
87%

Nézd, lehet, hogy ha 10 évvel idősebbek lennének, akkor a srác máshogy gondolkodna. De 22 évesen még gondolom nem akar apa lenni, pláne nem más gyerekéé.


Az is lehet, hogy ha tényleg olyan nagy a szerelem, akkor pár hónap múlva, vagy évek múlva visszatér a srác, de most egyértelműen lesokkolta a terhesség híre. Vagy meg bírkózik idővel a gondolattal (ha akar) vagy sem. Ezt erőltetni nem lehet.

2012. okt. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
90%
Bőven lehet szakító ok, maximálisan megértem a srácot. A lányt viszont nem értem, mi az hogy ez egyáltalán nem befolyásolná ez a fiú életét???? Ebből is látszik, hogy a lány is mennyire gyerek még, fogalma nincs mi vár rá.
2012. okt. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 Alaque ***** válasza:
70%
Jó nagy suttyó a te barátnőd.
2012. okt. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
49%
Ha csak nem akarja a maset nevelni,micsoda ribi !
2012. okt. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
9%
Nézd a borjas tehén is drágább a vásárban. Nem szakító ok.
2012. okt. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
91%

Persze, hogy szakító ok lehet...

Nő létemre is megértem, ha egy 22 éves férfi nem akarja vagy nem tudja egy idegen ember gyerekét nevelni.

Szép meg csodálatra méltó, ha elfogadja, de meg lehet érteni, ha nem.

2012. okt. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!