Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagálnátok, ha...

Higike9 kérdése:

Ti hogyan reagálnátok, ha kiderülne, hogy a párotok/férjetek ismét felvette a kapcsolatot azzal a személlyel, akivel 1 éve megcsalt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 19:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nekem mondhatna akármit nem hinném el. Már megint csak borult a bili. Szerintem csak annyi a "szerencséd", hogy irtó béna és rájössz dolgokra. Ha kicsit több esze lesz, akkor is ezt fogja csinálni, csak ügyesebben titkolja majd.
2012. okt. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
10-es vagyok. Vele is ezt csinálta a volt párom. Mindig megbocsátottam. Aztán úgy jártam, hogy engem tettek ki, mert nem tudtam eltűrni szó nélkül a dolgot. Vannak ilyen férfiak, ezek nem változnak. Jobb mielőtt megszabadulni tőlük. A 7 év tényleg elég sok, én 2és fél évig voltam vele. De ismerek olyat, aki kb 15 év házasság után vált el, már vannak gyerekek is. A férj folyton ismerkedett neten majd kiderült, hogy élőben is csalja a feleségét.
2012. okt. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

A 9. vagyok

Kiegészíteném azzal, hogy nem feltétlenül hinném el amit mond, sőt... Nagyon minimális esély lenne arra, hogy folytatódjon a dolog, de olyan típus vagyok, akit nagyon érdekelnek a miértek, és tudni is akarom rá a választ. Már csak azért is, hogy tudjam, a következő kapcsolatomban mire figyeljek jobban. Tanulni akarok a másik és a magam hibáiból. Ezért nem dobnám ki minden szó nélkül.

2012. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Év elején az én párom is sokat csetelt csajokkal, viszont tényleg csak írásban beszélgettek. Néha elolvastam, és mikor láttam hogy a csaj megadta a számát a páromnak kivertem a balhét és választás elé állítottam. vagy befejezi, vagy elhagyom. Abba hagyta és most boldogabbak vagyunk, mint az eset előtt.


Szóval sztem te is tedd ezt. Válasszon!

2012. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

velem is megcsinálta a pasim.

röpült

egy-két hónapig rossz volt, de túltettem magam rajta.

2012. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
9es! Szerintem ez egy tipus, vannak ilyen férfiak. ne már magadban keresd a hibát, egy nő se érdemli meg, hogy hülyének nézzék, hazudjanak neki és megcsalják. Ha valami baja van, mondja el.
2012. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Én tuti leszarnám:(, már bocs, de aki "lelkileg" megcsal az is megcsal.A legtöbb férfi ilyen, nem veszi észre magát, azt hiszi ő nem csinál rosszat, de egyszer visszaadja neki az élet, fog még ő is szenvedni.Lehet jobban járnál egy olyannal, aki nemcsak testileg, de lelkileg is tisztel.
2012. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
kalap,kabát :) (így!)
2012. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi is hét éve vagyunk együtt, van két gyermekünk. Tavaly a férjem egy ex szexpartnerével chatelt tartósan, konkrétan nagyon durván, közönségesen szexchateltek. Lebukott, balhé volt, majd azt mondta, soha többé nem keresi. Három hónap múlva újra lebukott, még durvább volt, mint korábban. Nem csak érzelmileg csalt meg, de hazudott is. Én, nem vagyok rá büszke, de vele maradtam a gyerekek miatt. A csajok két hónap múlva teherbe esett a férjétől, mert hogy ő is házasság. Ikreket vár decemberre. Így felőle nyugodt lehetek egy ideig, de hiába teper most a férjem, bennem örökre összetört valami. Amikor kérdeztem, azt mondta (nagyon sokadik kérdésre), hogy a kapcsolatunkkal minden rendben, csak változatosságra vágyott. Szerintem ez eleve kizárja, hogy minden rendben van. De a lényeg, hogy ha nem lennének a gyerekek, úgy rúgtam volna ki, hogy a lába nem éri a földet. És ha még egyszer, a legkisebb félreérthető dolgon kapom, gyerekek ide, vagy oda, meg is teszem, mert ahogy előttem is írták, ez egy típus, nem változik. A tanácsom az, hogy meneküljön tőle!!!
2012. okt. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, bocs az elgépelésekért, telefonról írtam. Remélem, így is érthető.
2012. okt. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!