Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagálnátok, ha...

Higike9 kérdése:

Ti hogyan reagálnátok, ha kiderülne, hogy a párotok/férjetek ismét felvette a kapcsolatot azzal a személlyel, akivel 1 éve megcsalt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 19:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Egyetértek a többiekkel. Lapát.

ezek után én már meg sem kérném, hogy válasszon, úgyis azt mondja téged választ, aztán titokban folytatja.

2012. okt. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én is jártem már így...keményen fűzte a csajt a volt pasim, akinek akkor szintén volt pasija...de a csajt se kellett félteni, hívogatta az exem, hiába írtam neki smst(ismertem személyesen), hogy foglalkozzon a saját pasijával akkor meg az exem írt neki könyörgő smst, hogy emiatt nehogy megszakadjon köztük a kapcsolat, mert én csak mérges vagyok. Akkor kellett volna kihajítani...végleg! De én inkább megbocsátottam és hagytam, hogy újra eljátssza egy másik lánnyal. És még ezután is együtt voltunk 1 évig. Hidd el, aki ilyen az sosem tisztel igazán, vagy ha mégis akkor max emberileg, de nem úgy, mint egy párt...


24N

2012. okt. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hű. Hát egyszer már megbocsátottad ezt, én még egyszer biztos nem tenném. Én elhagynám az ilyen férfit.
2012. okt. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!