Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság melyik a "cikibb" 30...

Manapság melyik a "cikibb" 30 évesen, elvált, vagy szingli?

Figyelt kérdés

Rengetegen összeházasodnak fiatalon, hogy le ne maradjanak valamiről, (sokszor "ha nem lesz jó elválunk" felkiáltással) aztán még nincsenek harminc évesek, de már elváltak. Mi a jobb, ha valaki harminc évesen még nem talált egy "igazit" sem, vagy ha már elvált.

Persze egy gyerek bonyolít a dolgon, illetve vannak azok a szerencsések akiknek sikerül megtalálni boldogságot, így őket most hagyjuk.


Egyre többen válnak a baráti körömben, akik nagy vehemenciával összeházasodtak, ezért merült ez fel bennem.



2012. okt. 6. 19:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Elválttal én se kezdenék.
2012. okt. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

szerintem cikibb elváltnak lenni ilyen fiatalon. azt mutatja, hogy nem tudtál felelősségteljes döntést hozni, és fontosabb volt egy papír vagy épp egy nagy buli (esküvő) mint az, hogy átgondoltan tegyél meg egy fontos lépést.


ismerek ilyen embereket, nem is egyet. valahol sajnálom őket, de egy szinten szánalmasnak is tartom.


én pont ezért nem fogok mindaddig házasodni, míg a közös gyerekünk el nem múlt 5 éves. ha addig együtt maradunk, akkor van értelme, mert már bizonyítottunk egymásnak. előtte csak egy felelőtlen döntés lenne.

2012. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ez is jó meglátás, de én úgy érzem, egy gyerek nagyobb elköteleződés, mint a házasság, és ha gyerektelen házaspár elválik, az egy fokkal jobb, mint ha gyerekkel rendelkező együttélő pár szétmegy... mondjuk gyerekes apukával se kezdenék.
2012. okt. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!