Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom elmúlt 18 éves,...

A lányom elmúlt 18 éves, iskolába jár. Már hosszú évek óta pokollá teszi a családunk életét. Édesapjától elváltam nagyon rég, Ő is családot alapított de oda sem engedik költözni. A jelenlegi törvények alapján van e rá mód hogy "kitegyük az utcára"?

Figyelt kérdés
Mellete még egy kiskamaszról és egy babáról kellene gondoskodnom..de így nem megy !Az apja egy pár éve fizeti csak rendesen a gyerektartást.Van e valami jogi vonzata a dolognak ha kirakom ????? Ha esetleg valaki tud konkrét fórumról ahol ilyen ügyekkel foglalkoznak akkor azt is megírhatja. Köszönöm a segítséget....kérem csak komoly válaszokat írjatok mert az ügy is Nagyon Komoly és Sürgős.
2012. okt. 7. 18:52
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
83%

Van rá lehetőség, konkrét dolgot nem tudok, esetleg nevelőotthonba be lehet tenni szegényt, de én ugyanazt gondolom, mint az egyik válaszoló írta. Ez nagyon nem szülőhöz méltó viselkedés. Sajnálom szegény lányt, hogy a szülője ilyeneken töri a fejét. Nincs szíved? Ő a LÁNYOD. A te véred. Nem csak akkor kell szeretni a gyereket amikor jó és példamutató és kitűnő tanuló, hanem akkor is amikor problémák vannak vele.

Az ilyen szülőket kéne a föld alá ásni már nem azért..

2012. okt. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
77%

"Mert ha érzelmileg is így viszonyulsz hozzá, ahogy én érzem a kérdésedből, akkor nem lepődöm meg rajta, h ha a lányod netán össze van zavarodva. "


Egyetértek.

Még egy gyilkost se tagad meg az anyja...az ilyen anyák, akik így beszélnek gyerekükről, mint te is no comment.

2012. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
86%
Esetleg elárulhatnád, hogy mit tett az a szerencsétlen lány.Még, ha lopott volna tőled, akkor is a te gyereked.Biztosan oka van, hogy olyan lett, amilyen.
2012. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
66%
sztem nem fogja elmondani :(
2012. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
96%
nem lenne könnyebb orvoshoz vinni,ha ennyire pokollá teszi az életetek?
2012. okt. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
100%
Nappalira jár?
2012. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:
kérek mindenkit maradjunk a kérdésnél..Az édesanya
2012. okt. 7. 19:39
 18/61 anonim ***** válasza:
83%
egyszerűbb lenne ha a hülyegyereknek az ember nyugtatót adna, de hogy ilyen az eszedbe jutott, szerintem neked kellene az a nyugtató, már ne is haragudj, de nem vagy normális, ez egészen biztos
2012. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
90%

Remélem csak fake.


Ha mégsem, küld el koleszba. Az még mindig a legjobb, ha már az anyjára nem számíthat.

2012. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
67%

B.szd ki az utcára a ruháival és utáld.

Aztán lehet öngyilkos lesz miattad, de akkor ne rinyálj.

Ha esetleg pánikbeteg, azt is te alakthattad ki benne valamivel, vagy ha erőszakos.

Inkább mutass felé szeretet, és megbocsájtást, akkor változni fog...de ha ennyire rühelled akkor nyírd ki ...

2012. okt. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!