Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom elmúlt 18 éves,...

A lányom elmúlt 18 éves, iskolába jár. Már hosszú évek óta pokollá teszi a családunk életét. Édesapjától elváltam nagyon rég, Ő is családot alapított de oda sem engedik költözni. A jelenlegi törvények alapján van e rá mód hogy "kitegyük az utcára"?

Figyelt kérdés
Mellete még egy kiskamaszról és egy babáról kellene gondoskodnom..de így nem megy !Az apja egy pár éve fizeti csak rendesen a gyerektartást.Van e valami jogi vonzata a dolognak ha kirakom ????? Ha esetleg valaki tud konkrét fórumról ahol ilyen ügyekkel foglalkoznak akkor azt is megírhatja. Köszönöm a segítséget....kérem csak komoly válaszokat írjatok mert az ügy is Nagyon Komoly és Sürgős.
2012. okt. 7. 18:52
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
81%
A gyerek mindig azt csinálja,amit a szülőtől tanult.
2012. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
86%

szerintem barmit tett is a lany nem az o hibaja. Meg jo hogy ossze van zavarodva es rossz a viszonya vele, most valtak el a szulei. Nem tudom mivel tudja pokolla tenni egy tizeneves az eletedet, vagy h miert beszelsz rola ugy mintha maga lenne a megtestesult gonosz. Persze h hulyesegeket csinal, most tizenevesen lenne a legnagyobb szuksege a csalad tamogatasara, te meg ki aarod rakni az utcara. Nemtudom, en 17 evesen eltuntem ket napra, aztan hazakeveredtem bedrogozva es szetvergem a tv-t mert idegesitett hogy csokoloztak benne en meg akkor szakitottam a baratnommel, lehanyam a perzsaszonyeget, leestem a lepcson, betort a fejem es mikor korhazba vittek apamnak azt mondtam hogy meleg vagyok csak hogy rosszul erezze magat de nem tagadtak ki, hanem pszihologushoz vittek es beszelgettek velem egy csomot, es lass csodat azota telljesen normalis vagyok, van egy 3eves kapcsolatom, es a szuleimmel is jo viszonyan vagyok. Nekem 3 testverem volt, es tenyleg megartak miattam a poklot, de nem mondtak le rolam, es ezt sose tudom elegge meghalalni nekik. Bocsanat a helyesiras miatt, elromlott a billentyuzetem.

25/f

2012. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
100%
Nahh..örülök, hogy valaki le is írt egy ilyen sztorit, mert másképp nem hiszi (k) el ...
2012. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:
a válás tobbmint 10 éve történt.
2012. okt. 7. 20:04
 25/61 anonim ***** válasza:
65%
amugy nemtudom hogy nevezheted magad edesanyanak, ha eppen arra keszulsz hogy utcara rakod az edes gyermeked. A sajat vered. Felelosseggel tartozol erte, es attol meg h 18 es jogilag mar felnott, ugyan ugy gyerek. A te gyereked.
2012. okt. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy ez az alma meg a fája esete? Valószínűleg kiteheted, hisz nagykorú. A kiskamasz szép példát fog látni, gratulálok. Ha esetleg szülsz még egy gyereket, gondold át, hogy csak addig kell amíg jó, vagy képes vagy szeretni is a gyereked?!
2012. okt. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
83%
el tudod kepzelni milyen gyerek kori trauma lehet ez neki? Az egesz eletet vegig fogja kiserni, hogy apa nelkul nott fel. Es az edesanyja utalja. A tobbi gyereked is utcara teszed ha felnonek es problemasak lesznek mert mondjuk vegigneztek hogy az anyjuk kidobja a noveruket es az egyszercsak elunik az eletukbol? Es apjuk mar eleve nincs, azt is adjuk hozza.
2012. okt. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
85%
Mit követett el ellened??
2012. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
22%
legalabb probald menteni ami mentheto es ne rombold tovabb a csaladi eleteteket.
2012. okt. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
65%
Rakd ki. De ha így folytatod jó úton vagy afelé,hogy ne legyél ott az esküvőjén, és ne lásd az unokádat. Önző barom anyuka vagy. Hogy tudod kitenni a saját lányodat? Minek vállalsz még babát ha már "hosszú évek óta megkeseríti az életeteket"...
2012. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!