Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom elmúlt 18 éves,...

A lányom elmúlt 18 éves, iskolába jár. Már hosszú évek óta pokollá teszi a családunk életét. Édesapjától elváltam nagyon rég, Ő is családot alapított de oda sem engedik költözni. A jelenlegi törvények alapján van e rá mód hogy "kitegyük az utcára"?

Figyelt kérdés
Mellete még egy kiskamaszról és egy babáról kellene gondoskodnom..de így nem megy !Az apja egy pár éve fizeti csak rendesen a gyerektartást.Van e valami jogi vonzata a dolognak ha kirakom ????? Ha esetleg valaki tud konkrét fórumról ahol ilyen ügyekkel foglalkoznak akkor azt is megírhatja. Köszönöm a segítséget....kérem csak komoly válaszokat írjatok mert az ügy is Nagyon Komoly és Sürgős.
2012. okt. 7. 18:52
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
64%

amúgy szerintem is kamu, mert a dühtől már többet írt volna édesanya...

de arra jó lesz, hogy megmutassam egyes szülőknek...

2012. okt. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
70%
akkor valaszoljunk a kerdesre. Igen, ki lehet rakni. Es utana aludjunk el otthon a finom meleg agyacskankban, hogy megcselekedtuk amit elvartak, valaszoltunk a kerdesre, es meg csak meg se probaltuk lebeszelni valakit arrol, hogy tonkretegye a lanyat. Lehet mondani, hogy semmi kozunk hozza, masok elete, es nem kell csak az eredeti kerdesre valaszolni, amugy sz@rjunk a masik fejere, de ha belegondolsz attol meg, h leirjuk a velemenyunk semmi sem valtozik. A lenyeget tudja, kirakhatja, es ha ugy latja jonak es ragaszkodik a dontesehez akkor ki is fogja rakni. Mi csak adunk par tanacsot a valasztashoz.
2012. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
88%

40-es ez mind jó, nálunk is volt a családban ilyen, csak ott fiúról van szó, 2 méter magas és képes volt neki ment az anyjának. Rúgta szét a bútort meg ilyenek.

A nevelési tanácsadó semmit sem ért.


Bár ő sem tette ki, szerintem nem is merte volna, de azóta van nyugodt élete, hogy magától lelépett.

2012. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
53%
Ha az a legfontosabb gondolatod jelenleg, hogy hogyan tedd ki a lányodat az utcára büntetlenül, KÖNYÖRGÖM, NE NEVEZD MAGAD ÉDESANYÁNAK!!!!!!
2012. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
31%
44 ez is szép és jó, de nem biztos hogy agresszív, sőt szerintem ilyeneknek 80 % a nem ilyen, csak idegbeteg vagy pánikbeteg (pszichiháter segít)
2012. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 Bence_ ***** válasza:
82%

Nagykorú embert biztosan kirakhatsz.

Gondolom magyar jog is támogat abban, hogy el döntsd ki lakjon az ingatlanodban.

Bár ha be van jelentve lehet, hogy nem teheted ki.

2012. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
53%
Kiteheted, de milyen szülő vagy te? Még gyerek, te idióta és te szülted.
2012. okt. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
48%
Ez azért jó, mert így a másik 2 gyerek időben megtanulja, hogy ha valami nem tetszik, akkor csak kidobjuk és meg van oldva a probléma. Agyrém...
2012. okt. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
61%
Kirakhatod dobd is ki mondd meg neki pakoljon menjen keressenegy faszit aki eltartsa
2012. okt. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
74%

Nem vagyok szülő,igy nem tudok hozzászólni a kérdésedhez,de ha tudnék sem akarnék....



39-es válaszadó!:Komolyan sírok a válaszodon!Jó lenne,ha nekem is lenne ilyen anyukám,de sajna nincs,mert eldobott és nem kellek neki:( Remélem megbecsül a lányod!!

2012. okt. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!