Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig kell otthon maradni?

Meddig kell otthon maradni?

Figyelt kérdés

Szeretnek tovabb tanulni, de a szuleim es legfokeppen az edesapam es a parom, nagyon ellenzik!

Politologi es a teologia is nagyon erdekel.

Edesapam szerint boven eleg az eretsegi, hiszen ugyis nala-vele fogok dolgozni. Ez persze nem igy van, es a kesobiekben sem lesz, de nem kepes ezt elfogadni!

Mindig azt mondja, hogy mig nem megyek ferjhez es itthon lakok addig azt csinalom amit o mond!

Nem tudok hova menni, es egyedul nem tudnam az iskolat sem fizetni!

Arra gondoltam, hogy elfogadnam a munkat amit felajanlott es titokban tovabb tanulnek, a fizetesem fedezne a tandijat.

Csak nem tudom mennyire lehet titkolni, hogy iskolaba jarok? Rosszul ereznem magam, hogy hazudnom kell otthon.


2012. okt. 7. 20:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Állami képzés is van a világon. Ha jól tanulsz a probléma megoldva. Elmész kollégiumba, ösztöndíjból és diákmunkából megélsz. Ott pedig nem parancsolhatnak neked.
2012. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Te jószagú... ne haragudj a kérdésért, de hol élsz te?

Otthon "kell" maradnod, amíg férjhez nem mész... és még kérdezed, hogy így van-e... Au.

2012. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég érdekesen gondolkozik édesapád. Miért nem akarja, hogy tovább tanulj? Mit fogsz vele dolgozni?
2012. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán lehet ezt eltitkolni. Próbálj meg betársulni pár lányhoz albérletbe. Így kb 20 ezerből megúszol egy hónapot, de enned is kell még. Az ösztöndíj szűkösen de fedezi ezt.
2012. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Koszonom, ezt tudtam en is, a problemam a real targyakkal van)
2012. okt. 7. 20:28
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy meddig kell otthon maradni? A párod is jó fej lehet! Neki milyen végzettsége van?
2012. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A hozzászólásodat nem is értem. Mi az, hogy a reál tárgyakkal van problémád? Hol, a gimiben?
2012. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Keress melóhelyet ahova elég az érettségi(raktár pl., én is ott melózom, bár van szakmám..)aztán abból tudsz tanfolyamot tenni esetleg, de ha mindenképp egyetem akkor valamelyik előttem szóló a kollégiummal is jót írt. Nem kell otthon maradnod míg férjhez nem mész, és ne ahhoz menj férjhez ki ugyanúgy ellenzi a tanulást mint jó apád, mert a szüleiddel szemben sose lesz igazad mivel melléjük áll segget nyalni.
2012. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

A parom is edesapamnal dolgozik, amugy diplomas de ugye o ferfi.

Epitkezesekkel foleg Azsiaban.

2012. okt. 7. 20:35
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy ő férfi, ezért lehet diplomája. A nőnek nem? Te a középkorban élsz?
2012. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!