Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egészséges, hogy...

Szerintetek egészséges, hogy az anyuka a kislányával és a testvérével (kislánynak nagybácsi) néha együtt alszik?

Figyelt kérdés
Az anyuka elvált, az apuka külön költözött. Együtt lakik a család. Nagymama, anyuka, nagybácsi, kislány, aki 4 éves.
2012. okt. 8. 10:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez beteges. Lehet, hogy a testvérek ennyire szeretik egymást (én is aludnék a hugommal együtt ha kénytelen lennék!) de azért csak úgy együtt aludni, meg még a gyereket is bevonni. Gáz!
2012. okt. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kell mindenen görcsölni. Inkább örülni kéne, hogy szoros kapcsolat van a két testvér között. Ha néha előfordul, nem kell belőle ügyet csinálni.
2012. okt. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!