Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tűrjek vagy költözzek?

Tűrjek vagy költözzek?

Figyelt kérdés

Anyám idegbeteg, egész nap üvöltözik mindenkivel. A kutyával azért, mert ugat, rosszabb napjain bele is rúg.. Velem is mindig üvölt, amikor hazaérek a suliból akkor azért, reggel azért, mindig belém köt és üvöltözik velem. Kiskoromban sokszor vert meg, most már nem, mert 13 évesen visszaütöttem egyszer.. Ma pl egész nap azért üvöltözött velem, mert beteg vagyok és köhögök..

Apám egész nap csak fekszik és chipset zabál a tv előtt, éjjel dolgozik, neki sincs jobb dolga, csak a folytonos kötekedés..

A húgom most 13 éves és folyton hisztizik, reggel pl azért, mert idiótán áll a haja, ránézek, és már egyből "mi a g*cit nézel te k*rva"...


Szóval ilyen a családom és már nagyon kezd betelni az a bizonyos pohár, több év alatt elérték azt, hogy menekülni akarok innen. Májusban töltöm a 18-at, addig meg visszahozathatnak a rendőrökkel... A barátomhoz költözhetnék, már többször szóba került, na meg van ismerősöm a diákszövetkezetnél és így elég jó melókat tudok szerezni, tehát nem is az lenne, hogy ő eltart engem.. Tanulnom meg úgysem kell, elolvasom egyszer és megmarad a fejemben, színötös tanuló vagyok szinte 0 tanulással..


Szerintetek tűrjek még májusig vagy költözzek akár holnap? Tényleg elviselhetetlenek.. Most is megy az üvöltözés, mert apa lusta begyújtani, anya meg fázik..


2012. okt. 8. 19:13
1 2
 11/13 anonim válasza:
vidd az állatokat, mond azt,hogy örökbeadtad őket,úgyse érdekli őket
2012. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Beszéld meg az ősökkel ha normális pillanatukban el tudod őket kapni, hogy te és a barátod eggyütt szeretnétek lakni.

Ha beleegyeznek és nem jelntik be h "elszöktél" akkor nem visznek vissza rendőrök. Mivel szülői beleegyezéssel költöztél.


Ha nem engedik, akkor esetleg, ha rendes a barátod, megkérném h az állatokat hagy költöztessem hozzá. Du járnék etetni, sétáltatni és csak aludni, meg némi házi munkát végezni járnék haza, hogy ne szóljanak meg.

Ha ez sem megy, akkor marad a fogcsikorgatva tűrés.

Bocs, nem tok` jobbat.

Sok szerencsét!

23L

2012. okt. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
94%
Már most kezdj el észrevétlenül átköltözni. Mindig vigyél át 1-1 valamit. Először csak 1-2 könyvet, tehát a legkevésbé feltünő dolgokkal kezd. Pl. átviheted a nyári ruháid, bikinit stb... amire valószínűleg már nem lesz szükséged májusig. Aztán a végén fogod egyszerre a maradék sporttáskányi ruhád meg az állatokat(nekik is elkezdhetsz már most berendezni a barátodnál, vegyél oda is tálakat meg egyebeket, mert gondolom nem tudsz majd átvinni kutyaházat stb...) Ha nagyon fogynak a cuccaid, jegyezd meg hogy tegnap délután kicsit kiszanáltam a szobám, ami nem kell elvittem a padlásra, Vöröskereszthez stb....
2012. okt. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!