Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem miért akar mindenr...

A feleségem miért akar mindenről lebeszélni? Kicsit már unom.

Figyelt kérdés

Volt egy motorom és rábeszélt, hogy adjam el. Én hülye eladtam de ha élek tavaszig akkor veszek egy másikat. Kiskorom óta imádom az autókat/motorokat és értek is hozzájuk. A mostani kocsimat magamnak raktam össze, igaz hogy nem volt olcsó de megérte mert ennek lelke van. Mi a jó abban ha más csinálja meg helyetted ha értesz hozzá és megteheted? Szeretek gyorsan menni de nem a város közepén csinálom meg ha vezetek akkor nem iszok és vigyázok másokra. Mostanában mindig azzal jön, hogy sokba van amit csinálok, veszélyes hagyjam abba blabla, én még mindig azt mondom hogy inkább erre költsem mint piára meg játékgépekre. Bármit kérhet tőlem de ezt az egyet nem, ezt neki is megmondtam. Miért akar mindenről lebeszélni amit szeretek? Én sem szólok bele, hogy mikor mit csinál. Mire jó ez neki?

26/F


2012. okt. 9. 20:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
69%
Volt itt egy kérdező, két évvel ezelőtt írt ki egy kérdést. A párja akkor még ugyanolyan nagyvagány volt mint te, élt-halt a motorozásért. A kérdés kiírása után pár héttel eltűnt, és csak pár hónapja jelentkezett újra, az érdeklődésre, hogy hogy sikerült a lebeszélés. Megírta, hogy a párja jelenleg kómában van másfél éve, és semmi esély rá hogy felépül. Bejöttek a megérzései sajnos. :(
2012. okt. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Eddig miért nem zavarta? Vagy miért nem szólt? Általában még belefér de néha rakunk félre is. Gyereket majd akar. Nem én vagyok a jani, én nem azért csinálom hogy menő legyek hanem mert szeretem.
2012. okt. 9. 20:23
 13/27 anonim ***** válasza:

"Volt itt egy kérdező, két évvel ezelőtt írt ki egy kérdést. A párja akkor még ugyanolyan nagyvagány volt mint te, élt-halt a motorozásért. A kérdés kiírása után pár héttel eltűnt, és csak pár hónapja jelentkezett újra, az érdeklődésre, hogy hogy sikerült a lebeszélés. Megírta, hogy a párja jelenleg kómában van másfél éve, és semmi esély rá hogy felépül. Bejöttek a megérzései sajnos. :("


Be tudod linkelni?

2012. okt. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Azért nem kell túlreagálni, hogy ez mennyire veszélyes. Mások is vezetnek mégsem halnak meg tömegével. Persze vannak balesetek, de bárkivel megeshet. Nem kell burokban tartani a másikat.
2012. okt. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Baleset meg tényleg bárkivel bármikor megtörténhet. Engem is ért már baleset, majdnem bele is haltam, pedig nem csináltam semmit, rosszkor voltam rossz helyen.
2012. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Azért gyalog az ember nem megy százzal, hogy kevesebb ideje legyen reagálni. Plusz gyalogolni nem az autók között szokott az ember, így kisebb az esélye.


Valaki átrántja a kormányt a másik sávba, akkor lehetsz akármilyen óvatos, őt védi a kaszni, téged nem. Ő megússza anyagi kárral, te meg jó esetben csak lebénulsz.

2012. okt. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Tubarózsa ***** válasza:

13asnak: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


ha jól sejtem erre gondolt, a 11es, válaszoló.

üdv

2012. okt. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Köszönöm Tubarózsa, igen, erre a kérdésre gondoltam.

üdv

2012. okt. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is félt. Én se szeretném, ha motorozna a férjem (szerencsére nem is szeretne). Ápolónőként dolgoztam és azt tapasztaltam, hogy a motorosok baleseteknél voltak a legsúlyosabb sérülések. Nem tudnék ezektől az élményektől elvonatkoztatni.
2012. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

1, félt

2, irigyli tőled

3, tényleg nem álltok úgy anyagilag

2012. okt. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!