Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megint szenvedést okoz, de...

Megint szenvedést okoz, de miért? Ha nem akar velem kapcsolatot minek keresett meg? Pedig már annyi esélyt adtam neki hogy már nem is emlékszem rá de megint átvert. De miért? Az apámról beszélek.

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és apám nemrég felkeresett. (előtte sose láttam, kb 2.szer beszéltünk telefonon) De ahányszor beszéltünk megígérte eljön. Ha mamámékkal beszéltem tőllük üzente hogy eljön de sose jött. Akkor is nagyon fájt. Eltelt 10 év azóta és jelentkezett. Kb 5 hónapja. Eleinte jött minden héten de már nem jön nem hív nem ír. Mindig a munkára fogja, nem hiszem el hogy nem lenne ideje egy sms-re. Ráadásul megvont minden anyagi támogatást mert megtudta férjhez megyek. Pedig most kéne legjobban támogasson. Ötéves koromtól küldte csak a pénzt először 3600 utána 5500 ft de már azt is sajnálja.

Én bíztam benne de ő megint cserbe fog hagyni, de miért?


2009. aug. 6. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Talán rájött h nagylány vagy már és a saját lábadra kell h állj, bár én fiúból vagyok nekem is rosszul esett volna ez ahogy neked is, Lehet azért keresett meg h hallja a hangod és h emlékszel-e még rá. Ebből látta h minden rendben és feledésbe merültél

17/F

2009. aug. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

egyezek az előttem szólóval,valószinűleg az lehet a dologban.

a barátom nem látta az anyukáját 14éve,most 23éves.Általában megkérdezem tőle,hogy szeretne e találkozni vele,de ő azt válaszolja,hogy nem,nem kiváncsi rá,mert később csak rosszabb lenne.

Sajnálatos az ilyen,örülök,hogy az én családom példamutató is lehetne!

2009. aug. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Feledésbe merültem? Na ne viccelj mert eddig annyira érdekeltem mi? Épp csak nem keresett 18 évig. Aztán rám néz hogy élek e még majd lelép. De megcsinálnia könnyű volt mi.

Na mindegy eddig is megvoltam nélküle eztán is megleszek.

2009. aug. 6. 17:54
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem érdekelted. Most sem érdekled sajnos. Ha kicsit is érdekelnéd, mivel mindenkinek van némi szabadideje az veled, azaz a gyerekével töltené. Másrészt, ha mégsem lenne ideje, legalább anyagiakban támogatna.Vagy anyukádnak adna pénzt, hogy téged suliba járasson, satöbbi.

Mivel Te szereted apudat és nem érted miért van ez így, még egy ideig szenvedni fogsz tőle, de aztán egyre érettebb leszel és már nem fog sznvedést okozni, csak a miértek lesznek benned, amin sosem lehet túl lépni. Lehet hogy apud egy jó ember, de nem minden jó ember való szülőnek. Ő sem. Próbáld meg ezt elfogadni, hogy nem ellened teszi, hanem gyakorlatilag ő erre a feladatra alkalmatlan....

27/N

2009. aug. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ha így írsz faterodról bizonyára szereted még ezek ellenére is :)


viszont én nem bírom faterom, azt se bánnám ha elválnának, bár hugom inná meg a levét mert ő nagyon apás

2009. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
anyagi támogatást ne várj tőle szerintem. az a kecés pénzt is amit küldött gondolom azért lüldte mert a törvény kkötelezte rá.
2009. aug. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom szerettem e nem vagyok tisztába az érzéseimmel. Inkább össze vagyok zavarodva és haragszom. De majd ki forrja magát. Ha jön akkor itt lesz ha nem akkor nem. Végül is 18 évig nélküle éltem. Ezután is meglennék nélküle.
2009. aug. 7. 12:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb hív egyszerűen tedd le a telefont!Vegye észre magát,hogy nem egy rongy baba vagy akit néha elővesz leporolja és az apai kötelezettségét fitogtatja.Utána megint betesz a fiókba hónapokra.Ha ő így lesz@r téged te is sz@rd le nagy ívben!Nem is apa az ilyen!
2009. aug. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem Te megtetted a kötelességedet.

Az eltelt, hanyagolt évek után adtál neki egy esélyt.

Ez a becsületedre válik. Az, hogy nem élt a lehetőséggel, őt minősíti. Nem vigasztalni akarlak, de az ilyen szülők gyermekeinek általában példaértékű házassága van később, ugyanis megbecsüli az otthont és az adható kapható szeretetet.

Úgyhogy erre koncentrálj.

Ha majd öreg lesz, és magányos úgyis előkerül. Rossz pénz nem vész el....

2009. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Képzeljétek ma meglátogatott hozott süteményit is. Nemsokára lesz a lagzim azt mondta arra is eljön. Na ehez mit szóltok.
2009. aug. 9. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!