Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek adódhat olyan...

Szerintetek adódhat olyan szituáció ahol a nevelőapa jogosan üti meg a nevelt lányát?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 13:22
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Adódhat, egy jól irányzott nevelő célzatú (nevelő)atyai pofon sokaknak segített már. Viszont ha a te helyzetedről szól a kérdés, akkor az (amennyire 2 mondatból megállapítható) nem volt jogos.
2012. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ennyi idősen már nem kéne ekkorákat pofozkodni és főleg úgy,hogy nem az apád.
2012. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem van az a pofon amit nevelő célzattal adnak az ember lányának és nem csak úgy passzióból pofozkodik az apa. Azért a mai fiatalok jórészénél elkelne egy ilyen szerintem. Amikor valaki minden héten mással kuffant, rosszul tanul vagy esetleg be sem jár suliba, iszik, cigizik, mondjuk drogozik is...akkor a szülő gondolom már kétségbe van esve, hogy úristen mit csináljak ezzel a gyerekkel...akkor én személy szerint megértem, ha lekever neki egy "édes lányom térjél már magadhoz" pofont. A te esetedben ha jól sejtem nem ilyesmiről van szó, úgyhogy azt azért nem támogatom.
2012. okt. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
93%
Én is kaptam anno, de jogosan, mert kiszaladtam a kocsik közé. Inkább a verés, ha ezredszerre se érti meg valaki a pofázást, mint a halál, mert hülye továbbra is...
2012. okt. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

annyi volt az egész,hogy tegnap anyuval veszekedtem /mondjuk mi mindig...de tegnap durvábban/ és ő hallotta.Ez már este volt.

Anyu sem tiszta elméjű szerintem,volt már pszichiátrián is régebben....

és erre most hazajött a nevelőapám,elmondott mindennek aztán kétszer megütött.De szerintem ivott is..legalábbis én éreztem rajta.

2012. okt. 14. 14:14
 16/37 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem ha bepofazol valamit a szuleidnek, jogos a pofon.
2012. okt. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
26%
Akkorát kapott hogy elesett, nem bírtok olvasni? Ez hol tartozik a normális kategóriába? Ráadásul nem is az apjától. Költözz el, ha anyud se normális, még mielőtt nagyobb bajod is lesz. Nagymamához rokonokhoz, abból nem lehet akkora baj. És mindenképp beszéld meg ezt anyuddal (higgadtan), hátha megérti, hogy ez nem teljesen normális dolog. Max téged is kirak otthonról nevelőapád, ahogy engem..
2012. okt. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
87%

"A kérdező kommentje:


17 vagyok,és így mondom,hogy egy gyerek tehet bármit,semmi joga nincs megütni,főleg ha lány. Ő a felnőtt ember neki kell gondolkodnia."


... Na....! Azért olvasd vissza, amit leírtál, és írd át úgy: "a felannyi idős kis lányunokatesóm egy késsel szaladt nekem, én meg hagytam, hogy leszúrjon, mivel semmi jogom megütni, hiszen ő lány, én pedig idősebb vagyok, nekem kell gondolkodnom." - értelmesen hangzik ez? Ugye hogy nem? Értem én, mire gondolsz, de ne sarkítsd ki ennyire a dolgokat...

2012. okt. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Az teljesen más.

Az már testiépséget veszélyeztet és én nem arra gondoltam.

2012. okt. 14. 15:08
 20/37 anonim ***** válasza:
73%
18 Biztos a kérdező is egy késsel szaladt neki a nevelőapjának...
2012. okt. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!